Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone-rá mennyire...

Windows Phone-rá mennyire támogatottak a szoftverfrissitések? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Most az 1 gb-os készülékekre gondolok, például a l625 vagy a hamarosan megjelenő l630.

Itt mennyire támogatottak a szoftverfrissitések?

Jobbak, mint az androidnál?

Ezek a készülékek hány windows phone generációt élhetnek meg?

Fontos lenne, mert nem tudom, hogy a windows phone ilyen téren is jobb-e az androidnál.



2014. márc. 13. 06:12
 1/4 anonim ***** válasza:

szőkenős a kérdés ,de :


Itt mennyire támogatottak a szoftverfrissitések?

-elég jól,

Jobbak, mint az androidnál?

-igen,

Ezek a készülékek hány windows phone generációt élhetnek meg?

-akár többet is,

Fontos lenne, mert nem tudom, hogy a windows phone ilyen téren is jobb-e az androidnál.

-igen,

2014. márc. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyen téren biztos hogy jobbak az androidnál,

Támogatottságban is, időtállóbbak is,és értéktartóbbak is

2014. márc. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A WP8 2012 őszén jelent meg a Lumia 920 / 820 párossal. Azok eddig ugyanúgy megkapták a frissítéseket, mint az új készülékek. 2014-et írunk, és 100%, hogy 920/820, sőt az összes 512 MB RAM-os készülékek is megkapja a 8.1-es frissítést, szóval szerintem nem kell aggódni a support miatt...


(mielőtt jönne valaki a WP7-tel, igen, azt elcseszték Microsoftéknál, de ők legalább tanultak a hibájukból)

2014. márc. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én wp7-et használok de attól hogy már nincs rá frissítés teljesen okés a készülék..minden alkalmazás megvan ami kell és pöpecül futnak ugyh ha a most vásárolt készülék 5-6 év mulva esetleg nem kap több frissítést azzal sem lesz baj sztem
2014. márc. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!