Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hp 8560p laptop ujjlenyomatolv...

Hp 8560p laptop ujjlenyomatolvasó beállítás?

Figyelt kérdés

Vettem egy használt de nagyon jó állapotú hp 8560p laptopot, és ráraktam az eredeti win 10-et. Van rajta ujjlenyomat olvasó, de nem tudom hogy tudnám beállítani.

Keresgéltem neten, elvileg ha végighúzom az ujjam az ujjlenyomatolvasó részen, akkor fel kéne hogy jöjjön a beállítása. Próbáltam letölteni drivert hozzá, de semmi nem változott. Valahol azt írták, hogy a Windows Hello-ban kell beállítani, de ott meg azt írja, hogy ezen az eszközön nem elérhető. Valaki tudna segíteni, hogy hogy tudnám megoldani? Lehet, hogy rossz drivereket töltöttem le eddig.



2017. nov. 18. 09:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Elviekben adniuk kellett volna hozzá egy driver CD-t

anélkül nem hiszem hogy menni fog..

2017. nov. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!