Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezt hogy lehetne megoldani?...

Ezt hogy lehetne megoldani? (Több hang kimenet egy videokártyából)

Figyelt kérdés

Gépemből megy 1 hdmi a monitorba, és egy dport átalakított hdmi a tvbe (nem tudom számít-e de a fejhallgatóm monitoron lévő 3.5 jackbe csatlakozik nem a gép hátuljába)


Azt szeretném elérni, hogy a tévén is és a fejhallgatón is szóljon a hang*, de win7-en csak egy alapbeértelmezett lehet a hangbeállításokba, van valami más mód is?


https://www.youtube.com/watch?v=LV46UXLsVW4

Ezt próbáltam de nem működik.


*Valahol olyat olvastam, hogy nem egyszerre szól, az nekem nem számít.

Szeretném kihagyni az alapbeértelmezetté tevő lépést, ha tv-n akarom nézni a gépet



2017. nov. 19. 12:05
 1/8 lali51 ***** válasza:
2017. nov. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a nircmd-t használom többek közt erre a célra... Csináltam két parancsikont, az egyik a hangfalat, a másik a fejhallgatót állítja be alapértelmezettként. Nekem a tálcára eszköztárként ki van rakva a parancsikonokat tartalmazó mappa, onnan tudok váltami a két kimenet között.
2017. nov. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ezek csak alternatív megoldások ahelyett, hogy bemenjek a hangokba és átállítsam, hogy lehetne hogy szóljon mind a kettőn?
2017. nov. 24. 12:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Harmadik féltől származó szoftver nélkül, tehát alap rendszerbeállításokban ez nem megoldható.
2017. dec. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4# miért van olyan szoftver amitől mind a kettőn egyszerre szól?
2017. dec. 3. 11:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Elnézést, de te olvasod a válaszokat? Ha a legelső választ megnézted volna akkor már lenne megoldásod
2017. dec. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

És te megnézted, hogy mit tud az a program?

Át lehet vele állítani, hogy honnan szóljon a hang, de 2 kimenet nem lehet vele....

2017. dec. 3. 15:58
 8/8 Zol1 válasza:
lehet késő már de így elvileg te is megtudod oldani [link]
2018. jún. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!