Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha nem eredeti a Windows a...

Ha nem eredeti a Windows a gépeteken, akkor is szoktátok frissíteni? Nem lehet így lebukni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Próbáld ki..Aztán kezdheted újratelepíteni a másolt Windowsodat..
2010. máj. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
85%
Ne automata frissítésre rakd,hanem mindig kérdezzen rá a letöltött frissítés telepítésére.Ha olyan frissítést akar telepíteni,ami az eredetiséget ellenőrzi,azt ne telepítsd.Ezen kívül nyugodtan használhatod.
2010. máj. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
87%

Nekem elég régóta (mióta megjelent) másolt windows-om van (windows 7)... Rendszeresen használom a frissítéseket, egyedül arra kell figyelni, hogy az eredetiséget igazoló frissítésnek telepítését ki kell venni a listából (akár a letöltését is, ha megtalálod azt a helyet).

Lehet letölteni torrent olyan windows-t is, amit úgy lát a microsoft, mintha a sajátja lenne, és arra viszont teljes nyugalommal töltögethetsz frissítést:)

Soksikert:)

2010. máj. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Az értelmes "tört" Windowsok amiket letöltesz mind átmennek az eredetiségvizsgálaton. Soha semmi bajuk nincs. Az emberek 90%-a törtet használ :) Megnyugtatlak, hogy egy rakás állami intézményben is találkoztam tört Windowsal :)
2010. jún. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
Nekem eddig a vindóz frissítések csak bajt okoztak, volt h újra kellett rakni a gépet miatta, szerintem hülyeség frissíteni.
2010. jún. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
Időnként a frissítések közt van eredetiségellenőrzés, amin természetesen megbuksz. Onnantól kezdve lehet keresni az új törést, ami potenciális vírushordozó.
2010. jún. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

én ugy oldom meg, hogy felrakom (win 7 ultimate x86, x64 olymind1) telepítés végén kérdezi, hogy akarok e egyből védelmet, aztmondom, hogy nem, utána fogom a kis 7loader 1.5 met és felrakom,újraindul, már aktiválva is van, ezután belemegyek, hogy számítógép->jobb gomb, tlajdonságok, bal oldalt lent, hogy Windows Update, rákatt-> beállítások módosítása baloldalt fent-> és legördítem a lehetőségeket és kiválasztom az utolsó elötti, ezután mindent pepipálkok. rányomok 1 keresést, a frissítésekre, kijön 1 marékkal, ezután a választható firssítések között van 1 csomó nyelvi csomag mindet kijelölöm , jobb gomb, frissítés elrejtése, utána belemész a fontos frissítésbe, lesz 1 olyan, hogy KB971033 ez nézi meg hogy kalóz verziód van e, ebben nincs alapból pipa, de még rákell erre is menni jobb gombbal hogy frissítés elretése, ezután jöhet minden más.

aki ,egszívja hogy ezt a KB971033 at beszívja, az a következőt csinálja, csinálni 1 rendszer visszaállítást a legrégebbi időpontra, utána újra indul a gép, 7loadert leszedni, aki ezt használja, újra indítani a gépet. ezután start, minden progi, kellékek, parancssor-ra jobb gomb futtatás rendszergazdaként, ezután bekell írni a következőt slmgr.vbs -rearm ez visszaállítja a liszensz időt újra 30 napra, utána rányomni a 7loadert vagy aki amit akar használni, újraindítani a gépet, utána újra belemenni a windows update-ba és beállítani ugye h én választok,mit mikor stb. utána ott lesz ismét a KB971033 jobb gom elrejt, és beszartok mert ezt nemlehet letörölni sehogy, mert rendszervisszaállítás utána ha ,eglesed a frissítési elözményt akkor ott lesz hogy fentvan ez a frissítés, de újra kivan ütve, azaz van frissítés látszólag, eredetinek látja a gépet, innentől nyert ügyvan:D sok sikert.

2010. jún. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kiemelten az utolsónak, aki rendkívül részletes segítséget adott, amiben egyelőre ugyan sok olyan rész van, ami nekem "kínai", de majd megpróbálok ügyeskedni! :)
2010. jún. 2. 01:03
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
nincsmit, remélem tudtam segíteni.
2010. jún. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

De.

Ismerősöm járt úgy hogy frissített, és mikor visszajött az asztal egy ablak fogadta, hogy nem eredeti a windowsja! ilyenkor netkábel ki, reset gomb, rendszer visszaállítás! ha szerencséd van újra jó a windowsod!

sztem a legegyszerűbb ha kikapcsolod az update-t a telepítésnél! komoly bajod nem lesz tőle, esetleg 1-2 bug. Az exploer frissítést meg szedjétek le mert 125%/150%-os asztalnál nem jelennek meg a minialkalmazások!

2015. márc. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!