Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Összerendeltem alkatrészeket...

Laca1919 kérdése:

Összerendeltem alkatrészeket a géphez (PCX és Emag), de sajnos mikor összelett szerelve az alaplap ki be kapcsol, és kép se jön be (3sec). Miért csinálja? Sajnos ebből tanulok, hogy ennyire ne bizzak magamba. Bocsánat ha vmit nem irtam ki.

Figyelt kérdés

-i5 7600k (cooler master hyper tx3 evo) ) Bios frissités van.

-gigybyte b250m gaming 3

-ddr4 kingston 8gb 2133mhz

-seagate 1tb 7200rpm 64mb

-fsp hyper 500w

-Zalman z1 neo



2017. nov. 22. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A ki-be kapcsolnál nem ártana valami értelmesebb problémaleírás, mert ennyi erővel én meg azt mondom, hogy vagy hibás valami vagy nem...
2017. nov. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Power Switch-et biztos jó helyre kötötted be?
2017. nov. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ki be kapcsolás alatt azt értem hogy ventik felpörögnek ledek világitanak gép zúg és utánna fogja leáll majd elindul. (Visszaküldtem pcxre hogy nézzék meg de teszt ok azaz minden müködik)

Power switchre- megprobáltam ugyis h több minden lehuztam az alaplaprol hogy kizárjam az okokat de semmi ugyan azt csinálja

2017. nov. 23. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!