Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit jelent ez: Előfordulhat,...

Mit jelent ez: Előfordulhat, hogy szoftverhamisítás áldozatává vált? Most ezzel mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, gyorsan!
2008. okt. 23. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogtiszta az oprendszered és frissítéskor kiderült.
2008. okt. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ezzel mit csináljak?
2008. okt. 23. 21:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Telepítetted az Eredetiségvizsgálót.. először én is benéztem ("Valódi élmény" volt igazán ;)

..nem tudsz ellene mit tenni, de ha újrahúzod a Windows-t, úgy tudod legközelebb elkerülni, hogy az óra melletti kis felkiáltójeles sárga pajzsocskára kattintasz amikor új frissítést tölt le a géped, és az Egyéni telepítést választod. Na ott ha látod ezt az Eredetiségvizsgálót, kiveszed tőle a pipát, és akkor nem települ fel.

2008. okt. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! De ebből ugye nem lehet semmi bajom? Nem vagyok egy infó zseni, tehát nem tudok vele mit csinálni, de ha nem lesz belőle baj akkor hagyom a fenében.
2008. okt. 23. 21:50
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

nemlesz baj, max idegroncs leszel a buborékoktól :)

..de nemfog kopogtatni senki hogy irány a dutyi

2008. okt. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen erre számítottam. :) Majd keresek valakit aki eltűnteti. Nagyon köszi a gyors választ! Szia
2008. okt. 23. 22:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A fenti programot letöltöd, futtatod. Ez leszedi az Eredeti Windows-Valódi előny ellenőrzőeszközt. De mielőtt újraindítanád a gépet:

A start > vezérlőpult > rendszer > automatikus frissítések résznél a frissítés módját ÁLLÍTSD ÁT ARRA, hogy csak értesítést kérsz a frissítésről és magad döntöd el, hogy mikor töltse le és mikor telepítse azt! Így ha legközelebb jön a sárga pajzs az óra mellett, akkor nézd meg, hogy milyen frissítést akar telepíteni, és ha az Eredeti Windows - Valódi Előny az, amelyet telepíteni akar, akkor az elől VEDD KI a pipát!!! Azt nem szabad telepíteni!

2009. febr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj:

Keresd meg ezt a helyet a gépeden:

C:\windows\system32\

itt van egy WgaTray.exe fájl.Ezt fogd meg és helyezd át valahova.Ha ez megvolt menj vissza az Asztalra.Ctrl+Alt+Del.A Feladatkezelőben menj a folyamatok fülre és keresd meg a WgaTray.exe folyamatot és jelöld ki.Folyamat leállítása gomb utána kattints az Igen-re.Ez tuti hogy működni fog:)Egy javaslat ezt a WgaTray.exe fájlt inkább tartsd meg.

2009. okt. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!