Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért szaggat minden játék a...

Akerdezosenki kérdése:

Miért szaggat minden játék a gépen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég összeraktam egy régebbi konstrukciót.

Alaplap: ASRock Z68 Extreme3 Gen3

Proci: Intel i5-2500 3,3Ghz (2. generáció)

Videókártya: Gainward Nvidia GTX570

Ram: 8GB DDR3


Win7 x64 oprendszer van rajta igaz SP1 ,de rendesen törve (eredetinek hiszi) ,frissítések felrakva,minden driver mindenhez felrakva. Külön programokat szedtem le hozzá,amik a legújabb drivereket felrakják. De így is minden játék (régi/új) iszonyatosan szaggat.

Lehetséges ,hogy valami mégsincs felrakva,vagy tönkrement a videókártya? Bár használtan vettem kollégámtól,addig ő használta hibátlanul.

Vélemény? :)



2017. nov. 26. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Na jó, de milyen játék ?
2017. nov. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
STALKER,Battlefield3 régi játékok amiket vinnie kéne.
2017. nov. 26. 17:27
 3/7 anonim ***** válasza:

"Külön programokat szedtem le hozzá,amik a legújabb drivereket felrakják."


Remélem, nem valami Driver Booster-féle szörnyűség! Két alaplap volt mostanában a kezemben, amit az a szemét vágott tönkre egy instabil, alfa-verziójú automata telepítéssel. Több kárt tesznek, mint hasznot, töröld le őket mielőbb!

Az Nvidia gyártói oldaláról szedd le és telepítsd a legfrissebb grafikus drivert, legegyszerűbb, ha az "Auto Detect Your GPU" gombra kattintasz:

[link]

2017. nov. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem az integrált kártya van használatban? Mibe van dugva a monitor? Egyébként táp milyen?
2017. nov. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Driver Booster 5 volt felrakva az Iobit gyártotta elvileg.

Táp 500W


A game ready driver is fel van rakva. Már a "képernyőfelbontás" menüben is bíbelődtem vele. Beállítottam egy másodlagos monitort,hogy használja a VGU-t (GTX-et).

Az experience-ben optimalizáltam a játékokat.

Egyszerűen más nem jut eszembe.


[URL= [link]


[URL= [link]


Látszódnak a képek?


Előfordulhat,hogy nem a GTX kártya az elsődleges,hanem az Intel,de azt hogy tudnám felcserélni?

2017. nov. 26. 18:49
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Talán így

2017. nov. 26. 18:50
 7/7 A kérdező kommentje:

AIDA-val is figyelem a gépet,meg egy SIW nevű programmal,amik kiírnak mindent. Plusz van még egy afterburner.


Az előző képek AIDA-val készültek.

Ez az SIW-vel:

[link]


Az Afterburner-vel pedig az a helyzet,hogy kipróbáltam a BF3-mat ablakos módban,az afterburner pedig azt írta,hogy GPU1 kihasználás 100% míg a GPU2 0% csak nem tudom melyik kártya melyik.

2017. nov. 26. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!