Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ti is megunjátok a Windows...

Ti is megunjátok a Windows háttérképet és cserélgetitek időnként? Milyen képek vannak bent tovább?

Figyelt kérdés

Kezdek lemondani róla, hogy ugyanaz a kép legyen bent végleg, pedig eredetileg ezt akartam volna. Néha találok egyet, ami eléggé jónak tűnik, de egy idő után az is unalmas lesz.

Kinek milyen kép jön be hosszabb távon? Én arra figyeltem fel, az olyan képeket szeretem jobban, melyeken nincs túl sok szín, és nem túl összetett, amit ábrázolnak, és nyugalmat sugároznak, ugyanakkor nem egyhangúak mégsem. (Például tájképek, melyeken sok fa van, és a fák zöld színe miatt nincs túl nagy színkavalkád.)


Mások hogy vannak ezzel?

Nyilván aki olyan képet tesz be, amelyhez valami más érzelmi kötődése van (pl. szeretett személy van rajta), az más.


(Senki ne értse félre, ez nem probléma, csak kíváncsi lennék.)


2017. nov. 28. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Áruházból lehet letölteni egy alkalmazást ami a Bing napi hátteret állítja be automatikusan. Én ezt használom.
2017. nov. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Dongaben ***** válasza:
A Windows képernyője, amit legritkábban látok. (Bekapcsolás, programváltás, kikapcsolás...Kb. ) Így az alap képernyő van beállítva.
2017. nov. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy nekem is az alap windowsos logóháttér van. Nem túl sok értelme van ezzel foglalkozni :)
2017. nov. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A steamen lehet kapni egy wallpaper engine nevű progit 4$ magasságában. Ezzel lehet mindenféle izgő-mozgó hátteret alkalmazni. Nálam i7 7700k kb 1% procihasználat mellett. Van 1 csomó amitől leesik az ember álla .

Pár db a linken : https://www.youtube.com/watch?v=wmglX7IS0pU

2017. nov. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Napi 2 perc sincs, amit a desktopon töltenék, úgyhogy nekem édesmindegy, mi van rajta.
2017. nov. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Régebben a pixabay-ról szoktam, egyszerű macro-képeket letölteni - olyanokat amik nem zavarnak be az ikonoknak.

Újabban egyszínű hátteret használok (így nem fogyaszt annyi memóriát). :)

2017. nov. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 arduinon fut a windows hogy ez is szempont? :D
2017. nov. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

# 7

Nem egészen :D

win8.1 proval nyomatom amiben 1 g ram van

Sok optimalizáció kellett neki, mire üresjáratban levittem 20% alá.

Nem engedhetek meg, itt ezen a szinten már semmi felesleges erőforrászabáló dolgot. :)

2017. nov. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

"én,, fanatikusan így nyomom minimalba


[link]

2017. nov. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szóval nem sokan látják túl sokat az asztalt. Én oda mentek néhány dokumentumot, amikkel gyakran dolgozom, onnan indítok egyes programokat, ezért látom sokat. Ami nincs az asztalon, arról megfeledkezem.
2017. nov. 29. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!