Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megmondaná azt valaki, hogy....

Poirot15 kérdése:

Megmondaná azt valaki, hogy. én régen xp-t használtam. Nos, azon létrehoztam egy word dokumentumot. De most már win 7-em van, ezen pedig 2010-es van. :/ ?

Figyelt kérdés

Az lenne a kërdésem, hogy ezt a word dokumentumot hogyan tudnám megnyitni, szerkeszteni, esetleg programmal vagy online elmenteni, például pdf-be!?


A választ/válaszokat előre is köszönöm! :)



2017. nov. 30. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

openoffice writer megnyitja és van ahhoz pdf export plugin.


töltsd le az openoffice-t majd telepítsd hozzá a pdf export plugint és nyisd meg a OO writerral, az a Word OO megfelelője.

2017. nov. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
újabb office megnyitja a régebbi fájlokat, csak a régebbi nem az újat
2017. nov. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tabaki ***** válasza:
100%

Nem is próbáltad megnyitni?

Nem is próbáltál valamit PDF-be exportálni?


Vagy hogy van ez? A 2010-es Word elvileg mindkettőre képes. Ha nem sikerült megnyitnod, akkor lehet, hogy a dokumentummal nem stimmel valami, azon meg nem segít az OpenOffice, ne hallgass #1 sziréndalára. A Word dokumentumokat még mindig a Word nyitja meg legtökéletesebben.

2017. nov. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De, próbáltam! :)

Csakhogy; értelmetlen írásjeleket (kódolás) adott be.

2017. nov. 30. 06:11
 5/6 tabaki ***** válasza:

Hát, ott valami más lesz a difi, vagy a dokumentum, vagy a program körül nincs minden rendben. Mindenesetre, mielőtt egy újabb böhöm programot (OpenOffice vagy inkább akkor LibreOffice) telepítesz, előtte még megpróbálhatod online is megnyitni:

[link]

[link]

[link]

Hogyha nem túlságosan bizalmas természetű, nekem is elküldheted, és megpróbálom LibreOffice-szal, AbiWorddel. Jelezd privátban, ha erre szánod el magad.

2017. nov. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves tabaki! :)


Nagyon szépen köszönöm! :) Megpróbáalom ezrkkrl is, ha nem megy, írok! ;)


Mégegyszer köszönöm.

2017. dec. 17. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!