Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja van a gépemnek?

Mi baja van a gépemnek?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap játszottam,és hirtelen lefagyott,majd kikapcsoltam a gépháznál mert máshogy nem tudtam. Utána próbáltam bekapcsolni,egyszer bejött egyszer meg nem. Hagytam pihenni,ma bekapcsoltam és se kép se hang,a gépház az ad ki hangot de a képernyőn semmi. A világítás (az a LED vagy mi) zölden szokott világítani amikor gépezek,de most bekapcsoláskor is narancssárga :( mi lehet a probléma? Nem értek hozzá szóval magyarul utasítgassatok,köszi :D

2017. nov. 30. 13:37
 1/3 A kérdező kommentje:
És ha be és kikapcsolom a monitort,azt írja hogy power saving mode. Az egér sem reagál
2017. nov. 30. 13:51
 2/3 anonim ***** válasza:

Befagyott és utána nem akart indulni, nincs kép sem...

Gép szokott 1-et csippanni mikor jó volt? És most?

Egyenlőre több dolog is lehet a ludas.

Többnyire alaplap, és videókártya lehet a ludas ilyen esetekben, de nálam már ram is csinált ilyet.

2017. nov. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen bekapcsoláskor egyet csippant,de most nem csak simán bekapcsol
2017. nov. 30. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!