Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valami baja lett a gépemnek,...

Valami baja lett a gépemnek, valakinek valami ötlete (részletek lent)?

Figyelt kérdés
Szóval, Lenovo Ideapad 110-es laptop, windows 10, és úgy amikor bekapcsolom legalább fél óra a bootolás, és még utána is lassú. Próbáltam, hogy újratettem a windowst de semmi nem lett.

2017. okt. 13. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen csupasz, újratelepített állapotában is lassú már eleve? Próbáld meg azt, hogy formázod az egész HDD-t (ha eddig nem így csináltad volna) és úgy rakod újra, de, és ez fontos, semmit nem teszel vissza rá amég le nem tesztelted, hogy jó-e. Csak a csupasz, újratelepített, szűz rendszert használod mindenféle személyes adat visszatöltése nélkül. [link] - Ha eddig nem hivatalos forrásból szerezted volna be most itt az alkalom rá. Ingyenes, kulcsot ha kér skippelni tudod telepítés alatt. Ha így jó lesz lehet, hogy valami, akár vírus a fájljaid között lassíthatja a gépet. Ha ez sem jó így reset-eld a bios beállításokat, a lényeg, hogy tényleg, totál alap helyzetbe legyen visszaállítva minden. Ugye mivel alaphelyzetben eleve működött, ezért javaslom ezt. Sőt, még tovább megyek, amikor először kézhez kaptad és ami volt rendszer azon a laptopon azt telepítsd vissza (ha ez épp nem a windows 10).
2017. okt. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A végét nem bírtam felfogni, de a elején lévőket mind megtettem.
2017. okt. 15. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy amikor vetted a laptopot biztos egy előtelepített windows-al adták. Ha szükséges azt is megpróbálhatod, hogy azt vissza rakod.
2017. okt. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A HDD-t leellenőrizted HD Sentinel-el? Milyen fordulatszámon üzemel? Mivel az nagyon is bele szólhat a sebességbe. Bootolás után a sebesség stimmel, nincs vele gond, vagy állandó lassulást tapasztalsz mindig, használat közben és bootolás közben is? Csak hogy elinduljunk a hardveres hiba vonalán is.
2017. okt. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Windows nem volt rajta, hanem FreeDOS, ez a bootolásos probléma pedig állandó.
2017. okt. 16. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!