Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eu billentyűzet helyett magyar?

Eu billentyűzet helyett magyar?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogyha veszek egy laptopot (még nem tudom hogy 14,1" vagy 15,6" lesz a választott, de mivel olcsót szeretnék (tökéletesen megfelel arra a célra, amire használnám), ált. nincs magyar billentyűzet, vagy túl ritka és engem nagyon elkerül... de ha veszek egy eu-sat, ki lehet cseréltetni magyarra? Nagyon fontos, hogy az í, é, á, stb legyen, és ott, ahol már megszoktam. És kb. mennyiért cserélik ki?

Csak hozzáértő írjon, mert tényleg nagyon fontos lenne. Köszönöm. :)



2017. dec. 2. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Felesleges kicseréltetni. Ha az oprendszerben magyar billentyűkiosztást állítasz be, akkor úgy fog működni, mint egy magyar billentyűzet. Legfeljebb hosszú í nem lesz, mert az a billentyű hiányzik a nem magyar billentyűzetekről, de alt+j kombóval elő tudod hozni.
2017. dec. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2500 Ft egy profi 3M-es billentyűzetmatrica. Laptopsystem, Westnotebook is árul ilyet. Eu-s billentyűzetnél meglesz a hosszú Í is, csak az amerikairól hiányzik.
2017. dec. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!