Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kel újra pasztázni a...

Hogyan kel újra pasztázni a processzort?

Figyelt kérdés

sziasztok újra szeretném pasztázni a procimat de egyszerűen nem megy!!

csináltam már úgy hogy egy borsónyit nagyobb rizs szemet ikszet volt itt el kenés is minden

de játék alatt mégis 72 foknál van a cpu és k..rva hangos a venti is


2017. dec. 2. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Kikapcsolod a gépet, áramtalanítod, és párszot megnyomod a bekapcsoló gombot. szétszeded a gépet, leszeded a processzor hűtőbordáját. (én) Alkoholos ronggyal (szoktam) letörlöd a processzort, és a hűtőt is, tisztára. ez után a pasztából a processzorra nyomd belőle, középre, kb 2 rizsszemnyit, ennél pontosabban nem tudom megadni, nálam ez érzésre megy. rárakod a hűtőbordát, és leszorítod. ha oldalt kijön a paszta, akkor sok lett. ha ezek után (aida/teljesítményteszt) hamar felmelegszik, és a ventillátor emelkedett fordulatszámával sem hűl, még inkább feljebb kúszik, akkor vagy kevés lett a paszta, vagy a valószínűbb, hogy sz@r minőségű. egy harmadik lehetőség, miszerint túl gyenge a hűtőfelület a processzorhoz. Cseréld le valami olyan fémre, ami jobban vezeti a hőt. (Tehát vegyél hozzá másik hűtőbordát, és ventillátort)
2017. dec. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha kérhetem írd majd le, hogy hogy sikerült.
2017. dec. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!