Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A jelenség az, hogy szoktam...

A jelenség az, hogy szoktam játszani online PUBG-t. Néha az történik, hogy maga a kép a játékban megakad, a játék hangja, illetve más programok zavartalanul mennek tovább, majd kis várakozás után elindul ismét. Tippek, hogy miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Tehát mintha kifagyna a játék, valamikor 10 másodperc múlva, van mikor 1 perc múlva elindul ismét a játék, mintha semmi se történt volna.

A jelenség azóta van, hogy processzort cseréltem és újra raktam a windows-t. Persze azóta már többször újra raktam, hátha megoldja a problémát.

i3-6100 ról i5-7500ra cseréltem, ill vga-t rx 460 2gbról gtx 1050ti 4gb ra cseréltem. Alaplap: GA h110m s2h, illetve 12 gb ram.

Illetve egy jó pár éves vinyó.

Történet az, hogy mikor cseréltem procit, akkor indult el ez a dolog, viszont akkor nem csak a pubg-re volt ez a jelenség jellemző.

Vettem azóta egy SSD-t, végül arra rákerült a windows, ill a league of legends, a régi vinyón meg a pubg.

Lehetséges, hogy a HDD? Mikor a Feladat kezelőben nézem, akkor a Memória fixen áll a pubg vonalában.

Vagy talán az, h a játék instabil?



2017. dec. 3. 07:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A jatek legendasan instabil, a NASA gepein is akadna.
2017. dec. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen azt tudom, csak azért megnyugtató volna tudni, hogy nem csak nekem van hasonló problémám, vagy tényleg valamelyik hardver szívat. maga a játék fut, míg én fagyok, barátok mondták, akikkel játszok, h pl mozog a karakter, akár körbe körbe fut stb.
2017. dec. 3. 11:09
 3/4 A kérdező kommentje:
meg ez kicsit más mint hogy "akadna"
2017. dec. 3. 11:10
 4/4 anonim ***** válasza:

lehet, hogy HDD kiöregedetdt..próbálj meg egy őj HDD-t venni, 10-12 ezerért pcx-en kapni már egy western digital blue-t 1 tb-al, egészen klafa, nekem is az van, vagy rakd fel a játékot is az ssd-d -re.

proci miatt biztos hogy nincs, i5-7500 voltaképp erősebb mint az i3-6100, még ha nem is fényévekkel.

videokártya driverét leszedted?

mennyi a ram-od?

alaplap chipsetének a drivere is lent van,?

ha ezeket lecsekkoltad, és minden megvan, és még mindíg csinálja, írj privát üzenetet!

2018. febr. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!