Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek jobb a Windows...

Szerintetek jobb a Windows 8.1 pro mint a Windows 10 pro? Mik az előnyök és hátrányok?

Figyelt kérdés

2017. dec. 3. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
A Win10-nél minden jobb. Kémkedik utánad (jobban, mint eddig bármelyik windóz), bizonyos hardvereket nem kezel normálisan, recseg rajta a hang, minden eddiginél több felesleges és kivakarhatatlan dolgot telepít, teleszemeteli a vinyót, stb. Egyébként az utolsó használható windóz a 7.
2017. dec. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Windows 8.1 mint opció,ha a Win 7 nem játszik.

Win 10 talán azért,mert tovább lesz támogatva (amúgy hanyagolnám,mert fékeveszett adatgyűjtő).

2017. dec. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is gondolkodom a Windows 10-t leváltani ezek miatt:

1. A start menü tele van hirdetéssekkel reklámokkal.

2. Automatikusan feltelepít alkalmazásokat játékokat Netflix stb.

3. Feltelepíti automatikusan vírusos flash player-t, (ami tele van résekkel én már régóta nem is telepítem fel a gépemre, csak ez a winfos 10).

4. Win 10 eszi jobban a ramot.

5. A 150 Gigából már csak 110 szabad helyem van telepakolja mindennel a rendszert a winfos 10.

6. Azt ajánlják a Fixtv-n mikkor van a winfos 10-n a tavaszi és az őszi nagy frissítés, érdemes újba rakni a hibák és a frissítés szemetei miatt.


Az én gépem el bírja csak tele pakolja mindennel a winfosos 10 g...ci 10.


Gondolkodok a Windows 7-re vissza térek, de azon is gondolkodok a Windows 8.1-re váltok.


Windows 7 is jó választás lenne szerintetek?


A 7 is megszűnik majd a támogatása és a 8.1 is, akkor nem tudom milyen rendszert fogok használni lehet linux.


A Windows 7-t nem aktiválom akkor mi fog történni, nem tudok majd gépezni?


Azért nem akarnám aktiválni nem akarok vírusossal aktiválni, inkább ne legyen aktiválva de akkor legalább nem kerül fel semmi kártevő aktiváló.

2017. dec. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!