Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 8, ablakok villanása,...

Windows 8, ablakok villanása, játék asztalra tétele mitől lehet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Semmi gond, készenlétbe raktam a laptopot, felnyitottam. Elindítottam egy filmet online, teljes képre raktam, és a tálca fel-felvillant időközönként. Majd el akartam indítani a sims3 játékot, és lerakta töltés közben a tálcára a programot a gép. megnyitottam töltött tovább, majd megint lerakta tálcára. Ezt játszottuk 5x, először azt hittem, valami billentyű beragadt. Kikapcsoltam, átnyomkodtam, de nem szűnt a probléma. És emellett felfigyeltem arra is hogy az éppen megnyitott ablak 1-2 percenként villan. ( mint mikor a megnyitott ablak mellé kattintasz és fehér lesz az ablak szegélye). Próbáltam keresni rá megoldást, de nem jutottam dűlőre. Elnézést ha valami nem világos, sose szoktam ilyesmivel kapcsolatban kérdezni, mert mindig találok megoldást általában, de ez kifogott most rajtam. :D Köszönöm a válaszokat!

2017. dec. 3. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Frissítsd a Vga drivert ha továbbra is van ez a jelenség, tedd újra
2017. dec. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!