Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy a gépembe...

Royalty kérdése:

Lehetséges hogy a gépembe betörjenek/A mobilomba?

Figyelt kérdés
Halottam egy olyant hogy, lehetséges valakinek a gépjébe ill a mobiljába betörni wifin/routeren keresztül és adatokat lopni úgy hogy, nem telepít semmit a gépemre ?

2017. dec. 13. 23:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek is csak mese és vagy ha ne akkor átlag ember is megtudja tenni ? csak azért kérdem mert a barátnőmmel egy gépet használunk egy ideje és sokszor eltünik pár adat a gépemről. Mindig meg kérdezem tőle, hogy ő törli e le őket, de nem ő csinálja. Egy barátom mondta nekem ezt a dolgot és mivel a lakások egy azonos routerre vannak csatlakozva azért gondolkodtam el rajta hogy lehet igaz amit a barátom mondott hogy valaki betört a gépembe.
2017. dec. 13. 23:10
 2/7 anonim ***** válasza:
Bizonyos esetekben lehet, de nem olyasmi, amit bárki megcsinál, aki meg igen, az nem random adatokat fog törölgetni, ebből következik, hogy az adataid vagy a barátnőcskéd törli, vagy te cseszel el valamit.
2017. dec. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem random adatokról van szó! webdizájner kedem és lopkodja a munkáim és eladja őket. Irigyli amit elértem, Sserintem 100%, hogy a hülye gyerek csinálja. Hogyan tudnák neki vissza vágni? Ha nem tudok akkor a rendőrség, de inkább csak vissza adnám neki szívem szerint, hogy tudnák vele ki@@ni ?
2017. dec. 14. 00:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, főleg hogy a router nem nálad van és ha a közösségből csinálja valaki még jelszót-Mac címet sem kell lopnia hanem adott. Tegyél fel egy normális tűzfalat.
2017. dec. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Pont a te munkáid kellenek valakinek aki fel tudja törni a rendszeredet.
2017. dec. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak. Te fa@, szerinted minek kérdeztem, hogy átlag ember is megtudja tenni!
2017. dec. 14. 20:51
 7/7 Googlesuort válasza:

Kedves Barátom! Először is Te egy F A S Z vagy!

Másodszor az országban ahol élünk szinte minden szolgáltató PPPoE hitelesítést használ a megrendelőknek. Ha a routeredet törte fel valahogyan(lásd hasonló értelmes gyakorikérdéses topikokban), akkor is csak az adatforgalmadat figyelheti meg vagy a számítógépeden nyitva hagyott xampp portokon férhet hozzá a géphez(ahol nem változtattad meg a default jelszót) vagy a már kijavított eternal család egyik tagjával törte fel azt. Én azt ajánlom, hogy bízd ezt a profikra, vidd el a helyi PC szervizbe, majd ott megnézik mi a baja a laptopnak! !!!!SPOILER!!!! Lehet, hogy a merevlemez haladozik. => chkdsk (De nehogy elb**d a PC-d) !!!!SPOILER!!!!

2017. dec. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!