Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki ismer fotóügynökségeket...

Valaki ismer fotóügynökségeket, amin HQ sztárokról készült rendezvény-, paparazzi-, stúdióképeket találhatok?

Figyelt kérdés
A Getty Imagest én is ismerem, de nem ingyenes, jó drága. Van pár ismerősöm, akik emlegették, hogy fotóügynökségektől vannak a képeik, teljesen ingyen. Nem azt kérem, hogy áruljátok el a képforrásotokat vagy ilyesmi, csak eléggé későn jutok hozzá a képekhez és jó lenne, ha nekem is "időben" meglennének. Rákerestem már angolul, franciául, spanyolul, magyarul is, de mind fizetős, mint a Rex, mondjuk ilyen szempontból a Getty jobb is, mert előbb kerülnek fel a képek, de nekem tag nélkül, HQ-ban lenne szükségek rájuk. Valaki tud segíteni, fotóügynökség neveket írni? Köszönöm szépen a választ!

#fórum #kép #fotóügynökség
2017. dec. 15. 18:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!