Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha valaki sms-ekkel zaklat,...

Ha valaki sms-ekkel zaklat, akkor ha kiveszem a sim kártyát, akkor ő nem tudja meg, h nem érkeztek meg az sms-ei, azaz, hogy nem olvastam őket, azaz, h nem használom a kártyát? Kap erről valami értesítést?

Figyelt kérdés
Nekem vagy 20-as, 70-es és 30-as simem is, de a 30-ast már nem akarom használni, mert csak azt az 1 személy miatt vettem, aki most zaklat sms-ekkel, így ha akarom, akkor simán kivehetem a kártyát a telómból, mert elég a másik kettő sim nekem. Ő erről kap valamit, h én nem olvastam el az sms-eit? Hozzáteszem mindegyik telefonom nyomógombos! A válaszokat előre is köszi!

2017. dec. 17. 14:24
 1/2 anonim válasza:
100%
van egy maxmimum kézbesítési próbálkozási idő mindegyik szolgáltatónál. tehát ha én küldenék neked SMS-t a és a telefonod ki van kapcsolva ( vagy SIM ki lenne véve a telefonból) kb 1 hétig próbálkozna a szolgáltatód az üzenetem kézbesítésével. Ha az alatt az 1 hét alatt sem tudná neked kézbesíteni, nekem visszajönne egy sms mely szerint az ekkormegamakkor küldött üzenetem nem lett kézbesítve.
2017. dec. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, köszi! Akkor ha 1 hétnél hamarabb kapcsolnám be a telefont, vagy tenném vissza a simet, akkor olvasgathatnám a sok-sok sms-t? Viszont ha csak 1 hét után kapcsolom be, akkor már nem lesz ott a kártyán a sok sms?

Amúgy kipróbáltam, h mi lesz, ha a telefonbeállításoknál ráteszem a számszűrőt, küldtme magamnak smst-t a másik telómról, s az lett, hogy azt írta ki, h az üzenet elküldve, viszon nem érkezett meg, s ez azért nem jó, mert abban a tudatban lenne, h én megkaptam és elolvadtam az sms-ét, holott pedig nem!

2017. dec. 18. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!