Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win10-ben kitöröltem a felhszá...

Barna96 kérdése:

Win10-ben kitöröltem a felhszánói fiókom, és most nem tudok belépni a laptopomra. Mit csináljak? :D

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az történt, hogy mivel az otthoni hálózaton a gyári ID alapján lehetett beazonosítani a laptopom, ezért beállításoknál átneveztem azt "Barna-laptop"-ra. De ez azzal járt, hogy ő magától létrehozott egy helyi kis fiókot, amihez tartozott valamiféle jelszó is, csak hogy tőlem nem kért olyat, hogy adjak meg jelszót.

Szóval mostmár a laptop bekapcsolásakor 2 fiók közül választhattam, de az egyikbe nem tudtam belépni, mert nem ismertem hozzá a jelszót, hiszen nem én hoztam létre a fiókot...

Gondoltam törlöm ezt a fiókot, inkább álljon minden vissza a régibe, ahol gyári ID-vel látszik a hálózaton a laptop. De sikerült a rossz fiókot törölni, és most csak az a fiók van a gépen, amit ő hozott létre, amihez nem ismerem a jelszót...

Van erre valami hack, vagy ez egy op rendszer újrainstall?



2017. dec. 17. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Vagy még ott a régi trükk a cmd-vel. Előre szólok, ezt utoljára Windows 7 alatt teszteltem, így nem tudom garantálni, hogy 10 alatt is működni fog.


[link]

2017. dec. 18. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm, újraraktam végül a windowst rajta. Majd legközelebb igyekszem nem kitörölni a helyi fiókokat :D
2017. dec. 18. 16:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, azért ez egy fokkal időtállóbb megoldásnak bizonyulhat. Viszont így legalább biztosan nem kell bohóckodni azzal, hogy több fiókod van.
2017. dec. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!