Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a megoldás az RGH-s...

Mi lehet a megoldás az RGH-s xbox-hoz?

Figyelt kérdés
RGH-s x-box-hoz S/PDIF-el (optikai kábel) csatlakoztattam egy Delock külső 7.1-es hangkártyát és ezt egy genius 5.1-hez csatlakoztattam. Mikor az X-box bekapcsol, akkor az első animációnak jó hangja van. Utána viszont el kezd recsekni. Akár az rgh rendszerében vagyok, akár a sajátjában.

2017. dec. 22. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Külső hangkártya Xbox-hoz minek? Tuti, hogy nem is kompatibilis vele. Azok PC-hez valók általában.
2017. dec. 25. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egy laptophoz van csatlakoztatva usb-vel a külső hangkartya. Az kezeli és az adja neki a tápot. Elsődlegesen filmezéshez használom, de mivel van rajta optikai bememet is, így gondoltam miért ne szóljanak a játékok is 5.1-ben. Na most miután írtam, hogy a bekapcsoláskori legelső animácionak rendesen szól a hangja, így könnyen felismerheto, hogy nem az összeállítással van a gond, hanem az x-box ad le valamiért rossz jelet az optikan. Így köszönöm a válaszodat, meg ha teljes mértékben értelmetlen is volt. Remélem kielégítő választ adtam a kérdésedre.

Kérem aki érdemben hozzá tud szólni és esetleg olyan információt tud nekem írni ami előbbre is visz, ne tartsa magában. Köszönöm!

2017. dec. 25. 23:08
 3/5 anonim ***** válasza:
De miért nem közvetlenül kötöd a Boxot a hangrendszerhez? Sokkal jobb lenne hidd el Az Xbox 360 alapból tudja a Dolby 5.1-et! Már a legelős Xbox is tudta. Nem kell hozzá külön hangkártya.
2017. dec. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*legelső
2017. dec. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igaz nem írtam, de egy Genius SW-HF5.1 4500-em van. Csak rca csatlakozók vannak rajta.
2017. dec. 26. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!