Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom újratelepíteni...

Miért nem tudom újratelepíteni a laptopom?

Figyelt kérdés

Mindenek előtt leírnám hogy nem vagyok számítás technikai zseni, így csak nagyon alap dolgokat tudok!


---


Windows 8-ról frissítettem 10-re, még év eleje fele, és azóta nem tudom újratelepíteni. Próbáltam lemezes Win8-at, de nem találja a lemezt, Pendriveos Win8-nál BIOS-ban beállítom hogy honnan bootoljon, de "nem talál telepítőt", sima setup pedig fájlokat másol, majd egy hibaüzenettel kidob.. Win10-et próbáltam Microsoft oldalról leszedett setup-al, de ugyan úgy jártam mint win8 setup esetében. Gép alaphelyzetbe állításánál ezt írja: "Az alaphelyzetbe állítás egy hiba miatt nem sikerült. Semmilyen változás nem történt."

Mi lehet a probléma? 3,5 éves Asus laptopról van szó.

1-2 adat ami talán hasznos lehet:

- Intel(R) Pentium(R) CPU 2117U @ 1.80GHz 1.80GHz

- 4,00 GB (3,40 GB használható)

- 32 bites operációs rendszer, x64-alapú processzor

- 500 GB HDD

- Intel(R) HD Graphics



2017. dec. 24. 12:48
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
100%

Szerintem csak nem jól csinálod meg a telepítőt.


Mindenképp tiszta telepítést kell csinálni.

2017. dec. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Mindenképpen 64 bites rednszert telepíts 4 GB ram mellé, Rufus segítséégvel készíts el a telepítőt:

[link]

2017. dec. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Holnap komolyabban beleásom magam! Köszönöm!
2017. dec. 24. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!