Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem mennek rá a filmek...

Miért nem mennek rá a filmek a pendrive-ra?

Figyelt kérdés
Először azt hittem, hogy nem jó az exFat fájlrendszer, ezért átraktam NTFS-be. De így is vannak olyan filmek, amiket nem játszik le. Többször is átmásoltam a filmeket és vagy végül jó lesz vagy megint csak nem jó. Mi a baja? Olyasmiket ír ki, hogy nem támogatott vagy sérült vagy nem lehet lejátszani. Elegem van már.. 124 Gb-os pendrive kínából. Látszólag minden oké vele.
2017. dec. 27. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Első körben ellenőrizd, hogy valóban tudja e azt a pendrive-od amit ígér:

[link]

2017. dec. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Minél olcsóbban vettél minél nagyobb kapacitást Kínából, annál nagyobb az esélye hogy valami buherált cuccot kaptál.


A 124 GiB ki sem jön kettes számrendszerben, mert nem kettő hatványa (ha pedig azt veszed hogy 124 GiB = 133 GB, akkor megint nem jön ki mert az sem kettő hatványa vagy szabványos mértékegység).


Szerintem kuka, és vagy márkás flash meghajtót vegyél megbízható eladóktól (reális ár-érték-kapacitás), vagy inkább ne vegyél Kínából.

2017. dec. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Így is eredetileg 128 Gb-os volt, de mikor megnéztem 124-et írt ki. Most nem tudom mi legyen vele. Kb. 3-4000 ft volt. Van rajta már vagy kb. 10 film ami lejátszható.
2017. dec. 27. 16:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Valami még mindig nem jó így.

128 GB = 119,2 GiB -> ennyit kellene kiírnia kapacitásként, nem 124-et. Pont ettől gyanús, mert nem egyeznek a számok sem így, sem úgy.


Én 6 ezerért vettem 64 gigásat, és azzal minden oké. Te feleennyiért vettél dupla ekkorát, pedig pont fordítva lett volna logikus (itthoni boltokban is 13 ezer forintról indulnak a tényleg 128 gigások, és nem azért drága mert rajta van az áfa, kínából pedig nincs).

Nézd meg mennyit foglal a lejátszható adatmennyiség, az lesz a reális kapacitása, minél több annál jobban jártál. A többi filmet azért nem játssza le, mert a nem létező kamu kapacitásra nem lehet adatot rárakni.

2017. dec. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kínából még a tényleg használható 128 GB pendrive-ok is 10-11.000 Ft-nál kezdődnek.
2017. dec. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem. Most viszont már nem találja az eszközt a gépen. Hiába próbálkoztam a sajátgép-kezelés-tárolásnál, nem tudtam max eltávolítani a gépből. Most mit tegyek vele? Rajta van egy csomó film.
2017. dec. 28. 16:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Kuka.Próbáld meg visszaszerezni az árát.
2017. dec. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!