Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen árban van az a laptop,...

Milyen árban van az a laptop, amit már érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Sima internetezésre lenne használva, böngészésre, filmnézésre, ilyenek.

Hány ezerft-os gép az ami már nem annyira gagyi?


2017. dec. 27. 17:36
 1/7 anonim válasza:
100 körüli alapgépek erre simán jók.
2017. dec. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én is pont így képzeltem el.

Esetleg típust is tudnál mondani?

2017. dec. 27. 18:15
 3/7 T/Z ***** válasza:

Ebből a listából:

[link]


Lenovo, HP G5/G6

2017. dec. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Azt kérdezném még, hogy MediaMarkt-ba érdemes-e venni, nem drágább-e ott, mint máshol ugyanaz.
2017. dec. 27. 19:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a Hp 250 G6ot venném, a MM jó hely, ha éppen nem kerül többe, mint online megrendelni egy normálisabb webshopból
2017. dec. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A PEAQ S1415-ös laptopról mik a vélemények?
2017. dec. 31. 17:36
 7/7 T/Z ***** válasza:

Az egy Celeron Nsorozatú SOC-ra épülő sz×r.

De vedd csak meg nyugodtan, majd rájössz, h hallgattál volna inkább ránk, és vettél volna inkább minimum i3-al rendelkező notebookot.


Azok a Celeron rettenetek tabletekbe készülő processzorok, csak elkezdték őket laptopba is szerelni. Eredmény a 100ezer, vagy az alatti árkategória, a teljesítményt meg meg lehet nézni.

Elég ha 3-4 fület megnyitsz egy böngészőben, aztán már fel is ültél a szopórollerre..

2018. jan. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!