Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen "Gamer" PC-t érdemes...

Milyen "Gamer" PC-t érdemes összerakni? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Azt a kérdésem elején leszögezném,hogy igen sok az ilyen kérdés,de nem találtam olyan ami megfelelne nekem,és direkt az én kérdésemre specializálódott válaszokat szeretnék kapni!

Az egész keretem 150 ezer forint lenne.

A játékok amivel játszani szeretnék.

World of Warcraft-Battle for Azeroth (2018-as kieg,a mostani gépemen is elfut tehát nem számít nagyon bele.)

Overwatch.

PLAYERUNKNOW'S BATTLEGROUND

Counter Strike:Global Offensive.

League of Legends


Magyarul,kicsit régebbi játékokkal,de az új PUBG-be is belekóstolnék. Azért annak is örülnék,ha az adott géppel 1-2 jó gameplayt fel lehetne venni,de szerintem 150 ezer forintból,már egy géppel akár kisebb keretek között streamelni is lehetséges. :D Nem SW battlefront II-az igényem,sem ilyen óriási gépigényű játékok,hanem 2013-tól felfele inkább.

Inkább Inteles vagyok,de az AMD-családját is kipróbálnám szívesen.



2017. dec. 28. 02:06
 1/3 anonim válasza:

Nem sok mindent tudok ajánlani, de ha olcsón szeretnél jó hardvereket beszerezni, akkor az intel G4560-as processzort, mellé pedig pl egy GTX 1050-es videókártyát javaslok.


Semmi személyes tapasztalak, de megannyi tesztelős videót találhatsz a yt-on ezekről a hardverekről. Abból amit eddig láttam iszonyat jó kombónak tűnik.


PUBG-hez meg esetleg 8 giga ram belefér, meg szerintem kell is az neki.

2017. dec. 28. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Én ezt a konfigurációt tudom ajánlani:

Alaplap: Asrock h110m-hds

Processzor: Intel G4560 nem a T-s verzió vagy Intel Pentium I3 7100 annyira sok teljesítmény beli különbség nincs annyival tud többet amennyivel drágább jelenleg

HDD: Western Digital Caviar Blue 1Tb 7200rpm

Videókártya: Radeon RX560 vagy RX460 amelyik szimpatikusabb szinte ugyan azt tudják

Ram: DDR4-es legyen 2133mhz-el pl Kingstone Hyperx Fury, mindenkép legyen 8gb ha teheted vegyel 16gb-ot lényeg single kiszerelés legyen hogy késöbb könnyebben bővíthesd

Táp: Chieftech Smart 600W vagy Cooler Master Elit Power 600W amelyik szimpatikusabb

Ház: ami bejön márka pl Cougar vagy Zalman de ezmár tényleg izlés kérdése.

Remélem ez segít a gép építésben.

2017. dec. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2. Vagyok lemaradt Intel I3 8100 lenne a legjobb választás a maga fizikai 4 magjával de csak az intel 300 series chipseteken alapuló alaplapokkal kompatibilis és ilyent jelenleg nem lehet kapni.
2017. dec. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!