Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kapok minden hülyeségről...

Miért kapok minden hülyeségről értesítést a facebookon?

Figyelt kérdés
A mobilos facebook alkalmazásban (is) kikapcsoltam az összes értesítést, csoportok, születésnapok, stb. Ennek ellenére napi 17 db értesítést kapok olyan dolgokról, hogy X ismerősöm új képet töltött fel a saját idővonalára (nem jelölt meg benne), vagy X ismerős hozzászólt Y ismerős olyan bejegyzéséhez, amit nem osztottam meg, nem lájkoltam, nem szóltam hozzá. Emellett napi több olyan értesítést kapok, hogy valakit ismerősnek ajánl az oldal. Hogy lehet ezeket az értesítéseket kikapcsolni.

2017. dec. 28. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden èrtesítès mellett van egy pötty, amire ha rámèsz, leállíthatod az ilyen baromságokat.
2017. dec. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ott nem csak az adott 1 db értesítést rejti el?
2017. dec. 28. 10:58
 3/4 T/Z ***** válasza:
Nem, ott kell beállítani, h akarod-e, h kapj értesítést adott illető dolgairól.
2017. dec. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajna, ott csak az adott 1 darab értesítést rejti el.
2018. jan. 8. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!