Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért irják itt azt sokan...

Miért irják itt azt sokan hogy a számitogépszerelö és karbantarto szakma az nagyon könnyu és bárki megtudja tanulni?

Figyelt kérdés
én ezt elhittem és elmentem munkaugyi kozponton keresztul számitogépszerelo es karbantarto képzésre és elég nehéz. Elméletböl nagyon sokat kell tanulni, gyakorlat se valami könnyu nem tudom hogy fogok ebböl sikeres vizsgat tenni, vagy én lennék a fogyatékos es az átlag embereknek ez könnyu???

2018. jan. 1. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Elmeletbol az a baj hogy sok olyat tanitanak amit kb soha nem fogsz hasznalni.

A gyakorlati resze viszont gyerekjatek szintjen van.

2018. jan. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nehéznek érzed, akkor ez nem a te területed. Nincs hozzá affinitásod. Egyébként a számítástechnikával foglalkozó szakmák közül ez a legkönnyebb.
2018. jan. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
még eddig csak az elméletet nyomtak nekunk gyakorlat az nem volt még, de neztem videokat szerelésrol elég neheznek tunt.
2018. jan. 1. 16:56
 4/12 A kérdező kommentje:
de most már muszáj lesz levizsgazni, szerzodesben vagyok veluk.
2018. jan. 1. 17:01
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a tematikát, de ha bemásolod szívesen mondok róla véleményt.
2018. jan. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi de mit másoljak be?? a videokat amit neztem??
2018. jan. 1. 17:20
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, a vizsga tematikát. Nincs egy lista a témakörökröl?
2018. jan. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Íme:

[link]

itt vannak a hivatalos követelmények - ezeknek utána lehet nézni, mielőtt jelentkezne valaki ilyen képzésre.


Nem túl bonyolult dolog - aki otthon szereli a számítógépét, telepített már operációs rendszert, beállította otthon a routerét/a számítógépén a hálózati beállításokat el tud vele boldogulni.

Nem kell szervert telepíteni, programozni, felsőfokú matematikai ismereteket nem igényel. Nem kell forrasztani, áramköröket méretezni, fúrni, hegeszteni, menetet/lemezt vágni, 50 kilós zsákokat cipelni.

2018. jan. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Informaciotechnologiai alapok

Hálózati alapok

Számítógépes hibaelhárítás

Foglalkoztatas1

Foglalkoztatás2

Ezekből all a képzés gyakorlat meg elmélet is van

Az információ technológiai alapokbol a modulzaro mar megvan

Lesz meg 20 tétel amit majd ki kell dolgozni meg kell tanulni

Meg rengeteg elméleti tanulnivalo van meg ezenkivul feltöltve az online tarhelyunkbe.

2018. jan. 1. 18:14
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy így egyben soknak tünik az elmélet, de ennek az 50-80%-a rád ragad ha foglalkoztál otthon számítógépek és a hálózat beállításával.


Egy másik része viszont magolás, ami valakinek könnyebben, valakinek nehezebben megy.

2018. jan. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!