Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » G2a-n vásárolt játékot vissza...

G2a-n vásárolt játékot vissza térít a steam?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy játékot g2a-n. Jobban mondva egy random steam kulcsot. De a játék nem indul el valami hibakód miatt. És mivel ez egy nem nagy szám játék nem szeretnék vele foglalkozni. Persze csak ha vissza lehet kérni az árát. Az sem gond ha nem, mert akkor megpróbálom megoldani, hogy menjen a játék.

2018. jan. 3. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Kizárólag a saját áruházból vásárolt terméket téríti vissza a Steam. Ha nem fizettél érte, mire adnák vissza a pénzt, nemde? Képzeld el azt az esetet hogy találsz a neten ingyen közzétett játékkulcsokat, majd beaktiválod mindet és még vissza is kérnéd utánuk az árát: ömlene a végtelen ingyen pénz a semmire.
2018. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

írj g2a supportnak. shielddel vetted?

ha ők nem tudnak segíteni, akkor steam supp

2018. jan. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja mondjuk az igaz, hogy a steam finoman szólva nem szereti a g2a-t érthető okokból. szóval sztem g2a supportnál próbálkozz
2018. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi mindenkinek :)
2018. jan. 3. 20:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem a szeretetről van szó, de semmilyen külső oldalhoz nincs köze a Steamnek. Bárhol megveheted a játék kulcsát, de akkor náluk is kell panaszkodnod. Nem ő adta el, nem ő felelős érte. Ennek nincs köze a G2A-hoz vagy bármilyen más oldalhoz, kategorikusan semmiben nem segítenek ami nem az ő felelősségük, nem is tehetnék meg.
2018. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!