Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Boltban vásárolt PC játékot...

Boltban vásárolt PC játékot tudom használni egy esetleges windows újratelepités után?

Figyelt kérdés
Valójában Online vásároltam egy játékot aminek a kódját majd e-mailben kapom meg. Ha újratelepítem a gépemet vagy esetleg vasárolok egy másik gépet, azon is tudom használni a játékprogramomat? Tudom van Steam de olyan a bankkártyám hogy nem lehet vele azon az oldalon fizetni folyton kidobott. Válaszaitokat előre is köszi

2017. dec. 31. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Sosem fogom megérteni azt a motivációt hogy felteszel egy fő kérdést, majd a részletezésében azzal teljesen ellentétes dolgot fejtesz ki.


Ha a játék online lett aktiválva, akkor az valamilyen netes profilhoz fog kötődni. Mindaddig amíg ahhoz a hozzáférésed megvan, a játék is játszható, letölthető. Ha ez kimondottan Steam kulcsot jelent, akkor az online Steam profilodhoz társul a játék és nem a gép felhasználójához vagy konfigurációhoz.


Amit sokan nem tudnak még mindig elképzelni: attól hogy nem dobozosan van meg a játék és fizikailag megfoghatod, az online aktivált kulcs is ugyanolyan teljes értékű játékot jelent amit ugyanúgy korlátlan alkalommal újratelepíthetsz. Semmi értelme nem lenne annak, hogy egy program egyszer telepíthető, utána megint meg kell venned, a 60 eurós AAA-játékoknál ez durva pénzlehúzás lenne amit nem csinál meg senki.

2017. dec. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2017. dec. 31. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!