Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri megvenni a...

Szerintetek megéri megvenni a PUBG-t ha csak 1 barátomnak van meg a játék és csak vele tudnék játszani? A többi barátom mással játszik de lehet hogy 1-2 év vagy akár hónap múlva nekik is meg lenne. (13/f)

Figyelt kérdés

2018. jan. 5. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy 1-2 év múlva sehol nem lesz a PUBG, ahogy az előtte lévő 3-4 ugyanilyen játékot is elhagyta a fejlesztője majd a játékosok és már szarnak rá. Most hype a játék és felszippantotta a többiektől az embereket, lehet pár hónap és lenyomja valami más, jobb, érdekesebb.


Akkor vedd meg ha ki tudod élvezni és nem sajnálod rá a 30 eurót.

2018. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

3 barátom játszik vele, de van egy discord szerver, azon mindig vannak! Jó fejek ott az emberek! Volt olyan, hogy elhívtak sörözni! XD

20/F

2018. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenki odavan tőle, hogy milyen hihetetlenül izgalmas, de számomra a világ legunalmasabb játéka. 40 óra alatt kétszer nyertem, de semmilyen izgalmat nem éreztem közben. Nézem a streameket is: baromi izgalmas, ahogy 10 percen át lapulnak egy házban, és várják, hogy szűküljön a kör. Akkor már inkább egy CoD, abban legalább pörgés van és akció.
2018. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri, én Solo-ban toltam elég sokat és úgy sem volt rossz.

Az unalmasságot amúgy én is észrevettem, de szerencsére lehet úgy is játszani hogy nem lapul a fűben az ember egészen amíg benn van a körben, hanem nyomulni kell befele, mindenen át lehetőleg.

#3: Nem tudom ismered-e Bturbo-t, neki viszonylag élvezetes stream-jei vannak PUBG-ben is (10 kill feletti meccseiből is van jó pár).

2018. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Játszhatsz ám az internet népes közösségével is, nem muszáj csak a közvetlen barátaiddal. Megtanulsz egy pici angolt (hi, bye, f_ck you, camper noob, reported) és már mehet is.
2018. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a sok segítséget

De szerintetek megéri megvenni ha csak 1 barátomnak van meg?

Szerintetek Solo-ba is olyan jól lehetne élvezni mint duo-ba vagy akár squad-ba?

2018. jan. 6. 09:45
 7/8 anonim válasza:
Paladins az még mindig jobb.
2018. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Almát hasonlítasz a dinnyéhez- egy kicsit sem hasonlít a két játék.
2018. jan. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!