Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ilyen hogy történhet meg?

Ilyen hogy történhet meg?

Figyelt kérdés

Windows 10 es gépemen kiírta hogy valami frissítés jött és ahhoz majd újra kell indítanom a gépet, hát újraindítottam és azóta nem tudok bejelentkezni a gépbe.

Frissítés alatt hogy történhet ilyesmi??

Most ilyenkor mi a teendő?

Nem tudok belépni az asztalra.



2018. jan. 5. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Linux alatt ilyen problémám még soha nem volt.Ajánlom a váltást.
2018. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A linuxról (Ubi) csak annyit, hogy nekem egy pdf előadásanyag nézése közben, álltó helyében meghalt a felhasználói fiókom ablakkezelője.

Egyébként Windowshoz képes fapados.

Nem nagyon kell félni vele a vírusoktól, de nincs annyi felhasználói program hozzá, mint a Windowshoz.

Kinek a pap, kinek a papné...


Én használtam már több olyan hardvert (pl. D/A interfészek), amikhez a gyártók egyáltalán nem készítenek linuxos drivert. Vajon miért? MAC -re van, Winre van, Linuxra nincs. Nem véletlenül.

2018. jan. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2-re

"Ubi" mint mérvadó? Akkor a linuxosok hozzák példának a Vista-t?

Az utolsó bekezdésre egy (nem pontos) idézet:

Egy ügy nem attól lesz "igaz", hogy hányan haltak meg érte...

2018. jan. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az Ubi sosem volt a Linuxok csúcsa, sőt. Szerintem az egyik legrosszabb Debian derivatíva.


Kérdező, a bejelentkező képernyőn, ha újra tudod indítani a géped az Újraindítás paranccsal, akkor tedd ezt, csak közben nyomd a Shift billentyűt. Tehát nyomod a Shiftet, és úgy kattintasz az újraindításra. Ha sikerült, akkor kapsz egy kék hátterű menüt, több opcióval. Itt próbálgasd végig a helyreállítási meg visszaállítási lehetőségeket.

2018. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!