Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptop ideális sims 4-hez?

Milyen laptop ideális sims 4-hez?

Figyelt kérdés
A mostani laptopom elég gyenge, kis tárhellyel, kis RAM-mal, és elég döcögősen fut rajta a sims 4. Mivel speedbuildeket készítek így elég nehéz megbírkózni vele, és újabban a hangkártyát sem érzékeli. Kétszer lett újratelepitve az operációs rendszere és 5 éves, úgyhogy szerintem ideje lecserélnem. A kérdés az, hogy ti mit, melyik laptopot ajánljátok erre a célra? Nem szeretnék csúcskategóriás gaming laptopot venni, inkább 150-170 e FT alatt maradnék.

2018. jan. 6. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Olyan arkategoriaban semmi. Alapbol a laptop nem gamimgde van. Ami meg megis az is 300k felett kezdodik
2018. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de nincs igazad, igenis vannak laptopok amik elbírnak egy ilyen gépigényű játékot, ha a 80 ezres laptopom megbírja közepes grafikával is akkor nem hiszem hogy a 160-as nem bírná. Sajnos mivel egyetemen tanulok nem engedhetem meg magamnak hogy egy új laptopot és egy gépet is beszerezzek.Több ismerősöm is mondta hogy lenovot használ 120 ezres kategoria és mégis jól bírja a sokkal nagyobb gépigényű játékokat is. szóval nem lehetetlent kérdezek.
2018. jan. 6. 19:43
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Igazad van. Nem lehetetlen. De ha szereted a very low video beallitasokat, vagy hogy melegedik a gep mint a phicsa akkor vegyel nyugodtan laptopot.
2018. jan. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
350 km-t utazok az egyetemem és a lakóhelyem között. nem fogok számítógépet venni hogy a hátamon cipelhessem. :'D Nem arról van szó hogy én mit szeretnék hanem hogy mi fér bele a keretembe és mire van szükségem.
2018. jan. 6. 19:57
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Aki írja hogy 300.000-től kezdődik, bár a Sims 4 gépigényeit nézte meg?... Hülyeség hogy 300.000-től kezdődik.


[link]

2018. jan. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit nézz laptopnál hogy videókártyája lehetőleg legyen gtx 940 vagy mx150 vagy ezeknél jobb, processzorja legyen i3 vagy jobb és legalább 2.4 Ghz, ramból elég a 4GB, ahogy lesz még kis +pénzed, cseréld majd ki a ramot (vagy egészítsd ki ha van rá lehetőség) 8Gb-ig. Képernyő felbontása bár nem a legjobb, de kompromisszumok is kellenek ennyiért. Jó lenne még ha idővel a DVD lejátszó helyére tudnál SSD-t rakni, vagy 7200 rpm-es HDD-s notebookot választani, játékra nincs hatása, viszont ha dolgozol valamivel a laptopodon jóval gyorsabban mennének rajta a dolgok.


Amilyen játékokat simán elvisz: Fifából/Pesből 2015-ös-ig jól fogja vinni gyengébb grafikán, meg a hasonló kategóriás játékokat is többnyire 2015-ig fogja tudni vinni, GTA V pl. nekem jól megy a gépen, persze kicsit grafikából vissza kellett vegyek. Sims 4 nem akadály, Lol, Cs:go, Dota, Wow, Hearthstone nem is kérdés, simán fog menni rajta.


Hűtésre figyelj, ha nem akarod hogy 1-2 év alatt tönkremenjen a videókártya, illetve ha sokat utazol, akkor azokat a notebookokat amik szóba jöhetnek listázd ki, és nézd meg melyiknek a legjobb az akkuja, esetleg vegyél pótakkumulátort, ha szükséges.


Azt hiszem mindent leírtam, amit tudni kell. Emag.hu, Árukereső, Árgép stb...-n szűrj rá a dolgokra, pár órát igénybe vesz ez. Hajrá.

2018. jan. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! Rengeteget segítség ez a sok infó! Aszthiszem erre szánom a napom :D Köszönöm!
2018. jan. 7. 10:44
 8/8 anonim válasza:
Nekem acer es1-532g van, 4gb ram, 1tb hdd, 1,6 ghz 4 magos proci, geforce 920mx 2gb viseo kartya es siman elfut
2018. jan. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!