Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell Driftelni a Live...

Hogyan kell Driftelni a Live For Speed nevű jtákban? Többször próbálkoztam, setupom is van, de nemmegy. írjátok le lécci a módszereteket. :D

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat ha lehet.
2010. jún. 4. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez setup függő.. Alacsony fordulattal menj a kanyarba, vissza1 kövérgáz

Kis fék és nagy gáz

Gyors kormányántás fél gáz


csak 3 a számtalan módból...ki kell tapasztalni :/ sajnos.. :/

2010. jún. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Kifogom próbálni!
2010. jún. 6. 14:51
 3/3 anonim válasza:

Szia! nekem kb fél évembe telt mire megszoktam az élethű irányítást, és még egy évembe mire versenybe elfogatható módon driftelem, igaz egérrel irányítom, szal sok sikert.


Amúgy ez nem olyan dolog amit vki el tud magyarázni és te megérted, max a metódusát, folyamatát, de az hogy egy LFS be vagy való életbe menjen, ahhoz magadnak kell rájönnöd hogy mi azaz alulkormányzás , túlkormányzás, súlyelosztás, terhelés váltás. olvashatsz akár 100 oldalt is, elsajátítani nem fogod, csak ha gyakorolsz.

Ajánlott egy forcefeedback es kormány.

2011. febr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!