Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki ezt tudja mi a különbsé...

Valaki ezt tudja mi a különbség a rip és a normális közt?

Figyelt kérdés

Grand Theft Auto 4 ről van szó nem tudom mit vontak meg a játéktól.

Nekem a játék eddig két lemezképfájlból ált egyik 7 GB os másik 6GB ez volt a telepitője, és ez kitelepitett 15 gb ot ujra kellet tennem a rendszert az után nem indult a játék. Leszedtem netről egy 4 gb os méretben a játékot és kitelepitett 8 gb ot a játék jól fut grafika is ugyan az kocsik város minden küldetések is ugyan azok de a fele méretből megkaptam ugyan azt a játékot eddig ugy nézki. de oda van irvaa az oldalba hogy rip ez mit jelenthet náluk ?


2018. jan. 7. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vedd meg.
2018. jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A rip azt jelenti, hogy egy telepített szoftver van betömörítve. Ez azért okozhat gondot, mert különbözö gépekre különbözöképpen települhet a szoftver - kicsit más mappákba, kicsit más kerül a registybe, feltelepíthet mellé más segédprogramot is ami neked nincs fenn.


Mindezt nem csinálja a rip, úgyhogy ha nem müködik a gépeden (más oprendszeren pl.) akkor nem lehet vele semmit kezdeni.

2018. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod második válaszoló értem már. Első válaszoló ha megtudnám venni akkor nem kérdeznék
2018. jan. 7. 17:26
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát már hogyne tudnád megvenni, hiszen azt a gépet is megtudtad venni, ami futtatni tudja.

Csak hát ugye szoftvert lopni egyszerűbb, mint hardvert.

2018. jan. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Most nem értem miért kell kötekedni egy egyszerü kérdésem volt csak a két program közt, most mi köze ehez a megvételhez.Egyik az hogy már olyanal is találkoztam hogy eredeti program volt és mégse ment a számitógépen és hatszor bele fért a rendszerkövetelménybe programok is normálisak voltak és senkinek else indult ugyhogy tökmindegy megveszem vagy nem az eredeti cucc se müködhet. Mer mindenki oda van az eredeti dolgokkal azoknál is van bőven rossz

másik dolog internet mellet minek megvenni mikor ezer helyen fent van és hozzá lehet jutni vegye meg az akinek telik a hülyeségre mikor ugyan azt kapom meg. Ez a kérdés csak azért volt mer lényeges méret különbség van a kettő közt.

2018. jan. 7. 18:28
 6/11 anonim ***** válasza:

Abba gondolj bele, hogy azon a "szaron" több 10, 100 ember dolgozott hónapokig, évekig. Hogy a következön is tudjanak dolgozni, szükségük van a pénzre. Ki kell fizetniük az albérletet, kaját a családjuknak, stb. Dolgozhatnának egy banknál, fejleszthetnének üzleti szoftvereket is.


Persze én értem a helyzeted, nekem sincs mindenre pénzem. Azonban amikor van, akkor támogatom a fejlesztöket, és nem érvelek a kalózkodás mellett.

2018. jan. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja, azt eddig nem mondtad, hogy cigány vagy.
2018. jan. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már most tényleg nem értem mi köze ennek bárkinek is cigányok nem cigányok :D tökmindegy ki micsoda ha nincs pénz valamire akkor csak letölti a magyar is cigány is vagy japán is tökmindegy mien származású akkor is megszerzi mer ő is szórakozni akar valahogy ha másnem netről
2018. jan. 7. 21:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, aztán büszke rá, föleg a japán.
2018. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És mégegy megjegyzés a játékokról láttam sok videót az Assassin's Creed ről ahogy játszanak vele nem tetszett. Egy nap annyira unatkoztam hogy leszedtem és játszottam vele és megtetszett a játék.Most mondjuk megvettem volna anélkül hogy játszanék vele mit ér a pénzem csak benne volna feleslegesen és a sarokba lenne mer nem érdekel ki kellet probálni hogy mit ad a játék megvane az benne amit én akarok egy játéktól. itt a boritókép és videók róla nagyon kevés egy játékhoz hogy megmondjuk jó lessze vagy nem ezér nem ellenzem a kalózkodást és nyugodtan leugathatok miatta nem érdekel :D
2018. jan. 7. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!