Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Videókártya halt meg? Vagy...

Videókártya halt meg? Vagy más a gond?

Figyelt kérdés

Vissza tudom állítani?

Nemrég volt valakinél a gépem (vírus problémák miatt). Azonban nem újrarakva lett, hanem ő máshogy oldotta meg. Viszont, azóta ezen problémáim vannak:

1. - Asztali és egyéb helyeken dupla kattintás helyett 1 is elég. Ez nem volna gond, de nekem az! Mert írtó szokatlan, 8 év duplakatt után.

2. - Ha megnyitok egy ablakot, áthelyezném az asztalon (egér katt és húz) eddig ugye szimplán ment utána. Most megy a "keret" s majd csak elengedés után pattan oda maga az ablak. Szóval nem folyamatos.

3. - Ha átállítom a felbotást 1024x768 ről 1280x1024 ra

Eddig a háttérképem állítódott vele, most azonban szélesvásznúra csúszik.

4.. - Játék szaggat, esetenként ( hirtelen sok esemény történik) a hang is duplázódik/triplázódik. Gondolom valami a videókártyával lehet, vagy nem tudom.

Letöltöttem frissítést a kártyára (nvidia gforce gt430), de nem oldotta meg a gondot.

Esetleg valakinek ötlet? Tipp? Vagy aki fixen tudja miért lettek ezek? S hogy állítsam vissza?


2018. jan. 9. 09:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzá írni, hogy win7 van, gondolom számíthat. :)
2018. jan. 9. 09:23
 2/4 anonim ***** válasza:

1. vezérlőpult -> fájlkezelő beállításai -> megnyitás dupla kattintással opcióra pipa


2. Sajátgép (win 10nél "Ez a gép")-re jobb egérkatt, tulajdonság, speciális rendszerbeállítások, speciális fülön teljesítmény résznél beállítások opció, majd az "ablak tartalmának megjelenítése mozgatás közben" elé pipa


3. asztalra jobb egérkatt -> személyre szabás -> háttér menünél az illesztési mód kiválasztásánál kezdesz variálni melyik jó neked


4. valszeg nem elég már a kártya (vagy maga a gép) a játékhoz, vagy valami egyéb illesztőprogramot hiányol (directx, vc)

2018. jan. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!!!

Kattintás: megoldva ;)

Ablakmozgás: megoldva ;)

A háttér dolgot nem találom, de még keresem.

Mi az a VC? Directx-et frissítettem, hátha az, de az nem segített.

2018. jan. 9. 10:02
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


nem árt ha fent van, én már jártam úgy, hogy ezek nélkül el sem indult a program/játék

2018. jan. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!