Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt minden...

Miért csinálja ezt minden újraindításnál?

Figyelt kérdés

Windows előkészítése, ne kapcsolja ki a gépet.

Windows 10, és tudom hogy ilyenkor frissít vagy a frissítések miatt csinálja.

De nem frissít ez semmit se, ugyanaz van mindig az elérhető frissítéseknél, és nem frissíti le.

3-4 napja ezt csinálja, fél-egy óra mire bekapcsol a gép.



2018. jan. 12. 21:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nézd meg, hogy jó-e az interneted. Ha jó, akkor rakd újra.
2018. jan. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Jó az internetem, most is úgy irok ide.

Most csinálom éppen az Alaphelyzetbe állítást, mindent töröl és megtisztítja a meghajtókat elvileg.

Kíváncsi leszek jó lesz-e.

2018. jan. 14. 18:22
 3/11 A kérdező kommentje:

Még alaphelyzetbe sem lehet tenni a gépet, hiába megyek rá a minden elem törlésre, és windows újratelepítése de hiába, azt írja várjak pár percet és windows újraindul, eltelik egy másfél óra és még akkor sem indul újra csak forog a “homokóra”.

Se lefrissíteni nem tudom, sem Alaphelyzetre állítani.

2018. jan. 16. 11:54
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem wifivel az 1709-es frissitéssel 4 órát dolgozott. Benne van a processzor frissités is, talán ezért ment nehezen.

A Windows előkészítése idején dolgozik a háttérben, utána jelzi, hány %-nál tart. Eddig eljut a tied?

2018. jan. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A Windows10 frissitésbe belenyúlsz vagy leállítod, akkor viheted szerelőhöz. Ilyen buta rendszer ez. Nem tűri.
2018. jan. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nekem is a 1709 el van a bajom, Gépházban azt írja hogy 99% ig megvan, utána valamiért megszakad, nem tudja végrehajtani.

Meg azt írja hogy ellenőrizzem az internet kapcsolatot, de hát az internetem az jó.

2018. jan. 16. 13:42
 7/11 A kérdező kommentje:

Meg ezt szokta még kiírni.

"Nem sikerült telepíteni a frissítéseket, de később újból próbálkozunk. Ha nem szűnik meg a hiba, és megoldást keresne az interneten vagy az ügyfélszolgálathoz szeretne fordulni segítségért, a hibakódnak (0x80080008) hasznát veheti."

2018. jan. 16. 14:47
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]

Ha nem tudsz angolul,akkor fordíttasd le a Google Fordítóval, a böngészőkbe lehet telepíteni.

2018. jan. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Na, ezt is kipróbálom most, minden rendben ment, kivéve a cmd paranccsorban nem fogadta el a "net start bitek"

ezt többször is beírtam, akkor is azt írja hogy a szolgáltatásnév érvénytelen.

A másikat elfogadta.

2018. jan. 17. 14:41
 10/11 A kérdező kommentje:
Most már a másik is jó lett, Google fordító hülyén fordította le, a net start bits helyett net start bitek-re fordította le....
2018. jan. 17. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!