Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win10 újratelepítés a helyreál...

Krisz0627 kérdése:

Win10 újratelepítés a helyreállítással?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy eléggé le van most lassulva a gép, fél éve nem volt újra telepítve, gondolom ilyenkor már el kellene..

A WIN10-nél lévő, gép alaphelyzetbe állításról mi a véleményetek? Az rendesen újratelepíti magát, frissen kapom meg a windows10-es gépem mint legelőször ? Csak magát a win-t rakja újra és nekem még mást is kell, vagy csak arra kattintva, minden "megoldódik" friss és jó lesz más telepítés nélkül? Elég hülyén fogalmaztam, tudom, de akkor is legalább a "szakértők" véleményét várom



#Windows #újratelepítés #win10 újratelepítés
2018. jan. 14. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Fura, mert nekem 2 éve fut a Windows 10 és mégsem lassult le. Lehet nincs is szükséged újratelepítésre/helyreállításra, ha betartasz néhány egyszerű lépést:

- pár havonta futtatsz egy rendszertisztítást (hetente nincs értelme),

- ellenőrzöd hogy mely programok indulnak automatikusan a rendszerrel teljesen feleslegesen, ezeket kikapcsolod, esetleg törlöd azokat a programokat amiket nem használsz. Ugyanis a legtöbb lassulást az okozza hogy mindenféle dolgot telepítesz amit nem használsz, és ezek beállítanak maguknak mindenféle rendszerfeladatot amit végre is hajtanak.

2018. jan. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!