Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A Windows 10 helyreállítással...

A Windows 10 helyreállítással újra telepíthető a rendszer?

Figyelt kérdés
A Windows 10ben találtam egy olyan opciót hogy helyreállítás. És nem vagyok benne biztos hogy ha elindítom akkor pontosan mi lesz. Sosem volt erőségem nekem a Windows újra telepítése. Az lenne a nekem megfelelő ha elindítanám, és cd meg külsőmerevlemez nélkül újra telepítené a windows-t, minden mást meg letöröl vírussal és személyi cuccokkal együtt, anélkül hogy nekem bármit is csinálnom kellene. Szerintetek ez történne, vagy van más megoldás??? Ahol a opcióra találtam: GÉPHÁZ> FRISSÍTÉS ÉS BIZTONSÁG> HELYREÁLLÍTÁS

2016. febr. 27. 12:24
 1/1 VikATanacsTalan ***** válasza:
A helyreállítás nem újratelepíti a rendszert, hanem helyreállítja egy korábbi állapotba. Elvileg. Vírus ellen nem hiszem, hogy működne. Amikor nálam volt ilyen eset, akkor a Drive Snapshot jelentett megoldást. Persze azt még a vírus fertőzés előtt kell lefuttatni, mert annak nincs értelme, hogy egy fertőzött állapotot elmentünk, majd abba visszaállítjuk a rendszert.
2016. febr. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!