Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért fogy a tárhelyem egyfoly...

Miért fogy a tárhelyem egyfolytában?

Figyelt kérdés

C meghajtón minden bekapcsolásnál van kb 70-80gb szabad helyem, pár óra múlva már csak 2-3gb szabad helyem van, de miért?

Nincs semmi a gépen, elvileg vírus sincs rajta, sem a Defender sem a nod32 nem jelez hogy lenne vírus, Windows rendszer probléma lenne?

Mostanában hallottam valamit hogy gond van a Windowsnál, és a helyreállításán dolgoznak most. Lehet van köze ehhez?

Illetve van egy frissítés is, ami mindig 99%nál megáll, esetleg még ez ami okozhatja ezt az egészet?



2018. jan. 14. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:

"Illetve van egy frissítés is, ami mindig 99%nál megáll, esetleg még ez ami okozhatja ezt az egészet?"

Simán.

2018. jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ma már csak kb 40gb-t kapok vissza, és lemegy teljesen nullára!!

Mi a franc foglal ennyit a frissítésnél?

Biztos hogy a frissítés miatt csinálja ezt? Nagyon idegesítő már hogy nem tud frissíteni mert 99%-nál megáll, és ha azt akarom hogy újra legyen valamennyi tárhelyem akkor újra kell indítanom a gépet és fél óra 1óra mire visszakapcsol.

Mit csináljak? Egyfolytában fogy a tárhelyem, frissíti a nagy semmit, már idegesítő komolyan.

2018. jan. 15. 18:25
 3/9 AntZ ***** válasza:

Lehet, az onedrive hülyült meg:

[link]

2018. jan. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na ezt most megnézem, kíváncsi leszek
2018. jan. 15. 18:41
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát megnéztem de semmi olyat nem találtam enyémben mint ami a linkben szerepel, ráadásul be se vagyok jelentkezve az onedrive-ba, nem tudom számít-e ez.

De mindegy kitöröltem aztán majd meglátjuk változott e valami.

2018. jan. 15. 19:19
 6/9 AntZ ***** válasza:

Futtasd ezt a parancsot rendszergazdai parancssorból (windows gomb + X):

dism /online /Cleanup-Image /StartComponentCleanup /ResetBase

2018. jan. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 AntZ ***** válasza:

Elakadó Windows Update, írd be rendszergazdai parancssorba:

net stop wuauserv

Ez leállítja a frissítést, hogy a háttérben ne legyen futó folyamat.

Utána töröld a teljes tartalmát ennek a mappának:

C:\Windows\SoftwareDistribution\Download

Indítsd újra a gépet, és mehet a frissítés.

2018. jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azt írja a Windows Update nem lehet leállítani, vagy valami ilyesmit írt ki. :(

Letöröltem a mappát is, újraindítottam de visszajött az a mappa ugyanúgy.

2018. jan. 16. 11:49
 9/9 AntZ ***** válasza:
Az nem baj. Mindig lesz egy ilyen mappa. Ide tölt le minden frissítést, a windows. Az a baj, amit már feltelepített, az is ott marad.
2018. jan. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!