Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen lehetőségek vannak az...

Milyen lehetőségek vannak az elhelyezkedésre, milyenek a fizetések?

Figyelt kérdés

Ha Photoshoppal, kiadványtervezéssel, egyéb szerkesztésekkel szeretnék foglalkozni?

Eredetileg mérnökinfomatikus szerettem volna lenni, de már nem vagyok benne biztos, hogy lesz elég motivációm végigcsinálni az egyetemet (még nem kezdtem el), úgy, hogy tulajdonképpen nem is tudom, hogy pontosan mit csinálhatnék azzal a diplomával a kezemben. A mostani munkahelyemen az előbb felsoroltakat is kell csinálnom néha, de nem ez a fő profilunk, így én is elég amatőr vagyok. Viszont megtetszett, és úgy érzem, ezzel szívesen foglalkoznék. Határterületként még esetleg a weblaptervezés jöhet szóba. Ezt a mérnökinfós képzés során meg tudnám tanulni, esetleg egy kiegészítő képzéssel utána, vagy teljesen más irányba kellene indulnom?

Mennyire lenne rosszabb a megitélésem diploma nélkül?


2018. jan. 16. 09:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!