Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan regisztrált valaki a...

Hogyan regisztrált valaki a nevemben a Badoo nevű alkalmazásra?

Figyelt kérdés

Beléptem az email fiókomba és látom a beérkezett üzenetek között hogy "XY Üzenetet küldött neked".


Én úgy tudom hogy ha regisztrálok valahova akkor a regisztrációt emailen keresztül vissza kell igazolni. Az én email fiókomból nem lett vissza igazolva semmi. Hogyan regisztrálta be valaki az email címemmel a regisztrációt visszaigazolás nélkül? Tudna valaki segíteni? Mással történt már ilyen?


2018. jan. 17. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, történt. Ez csak spam.
2018. jan. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zoli780806 ***** válasza:
Ahogy tanult kollegám már megírta...ez csak egy SPAM.... felkelti az érdeklődésed, hogy "húhúhúúú valaki üzenetet küldött nekem"....rohansz regisztrálni, hogy hozzáférj... hagyd figyelmen kívül
2018. jan. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem spam, mert rákattintottam a "nézd meg az üzeneted" linkre, és másodpercek alatt a "profilomban" találtam magam belépve (amit nem én csináltam).

Ott megadta valaki a becenevem, a születési időmet, és a beszélt nyelveket. Az is más ha rákattintok és kéri hogy regisztráljak be, de nem így volt, már egy létező félig meddig kitöltött profilomban találtam. Hogy csinálta ezt valaki?

2018. jan. 18. 00:08
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem kellett regisztrálni, mint írtam rákattintottam és már egy létező profilra irányított a link , amit nem én csináltam, és félig meddig ki van töltve az én adataimmal. Kicsit félek most, hogy tudott valaki regisztrálni az email címemmel profilt, az email jelszavam senki nem tudja. Érdekes.
2018. jan. 18. 00:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy valaki ismerős (jó vagy rosszakaró) elkezdte de nem tudta befejezni pont az e-mail verifikáció miatt? És így félkész állapotban maradt... vannak olyan oldalak ahol már elkezdhetsz mindenfélét csinálni mielőtt ténylegesen kéri hogy ellenőrizd a megadott e-mailt...


Vagy te voltál régebben csak nem fejezted be és elfelejtetted, ilyen már előfordult velem :)

2018. jan. 18. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
A Badoo szeret összevissza lopkodni adatokat. Pl egyszer, akármikor adtál egy alkalmazásnak engedélyt facebookon, esetleg egy programnak a telefonodon, aztán azt a céget/programot felvásárolta pl a Badoo, vagy egy szervezete, és már kész is a profilod.
2018. jan. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!