Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy éve vettem egy Zte V795....

Egy éve vettem egy Zte V795. Ami most egy jó ideje azt csinálja, hogy minden alkalmazása az alkalmazásoknál azt írja ki, hogy sajnos leállt. Egy alkalmazást sem lehet utána megnyitni mi a baj?

Figyelt kérdés
Egy éve vettem egy Zte V795. Ami most egy jó ideje azt csinálja, hogy minden alkalmazása ra azt írja az alkalmazás sajnos leállt. Nem lehet kikapcsolni, vagy újraindítatni. Csak akkor lesz egy kis ideig normális ha kiveszem az aksit majd újra beteszem. Mi lehet a baj?

#Leáll a telefon #nem indul el egy alkalmazás se
2018. jan. 20. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Kapcsold be biztonsági üzemmódban és végezz gyári visszaállítást.
2018. jan. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm de sajnos nem segített. Hiába kapcsoltam be biztonsági üzemmódba és csináltam gyári beállítások vissza állítását sajnos nem működik. Már be se kapcsol a telefonom sajnos.
2018. jan. 21. 15:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyet akkor szokott visszaállítás után is, ha meghibásodik az emmc/flash tároló. ZTE-nél ez nem lenne meglepő probléma. Gariztasd.
2018. jan. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Igen, gariztasd. Ez már nem szoftveres bug, hanem jó nagy hardveres hiba.

2018. jan. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm csak az a baj,hogy nem tudom mi az a Garizás?
2018. jan. 22. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!