Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a különbség, ha a windows-t...

Mi a különbség, ha a windows-t tükrözzük (/klónozzuk) és a között, hogy integrálét telepítőt készítünk?

Figyelt kérdés
2018. jan. 20. 17:07
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Minden.


De ha úgy érted a kérdést melyik jobb azoknak, akik havonta gallyra vágják Windowst, akkor az előbbi. Egyszerűbb, gyorsabb, könnyebb, és garantáltan a megszokott környezetet kapod vissza.

2018. jan. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van. Gondolom te tetted fel ma a WIN10 tiszta telepítéses kérdést. Leírtam ha nem te voltál akkor mégegyszer. Az előző gyorsabb és kevesebb szakértelmet kíván.
2018. jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem, nem én voltam, de köszi a választ. Csupán maga a 2 módszer közötti avgy mondanám inkább eredménye közötti különbségre lennék kíváncsi. Pédául, hogy tükrözésnél és integált telepítőnél is másolódik minen egyes részbeálítás, vagy program ami utólag lett feltepítve (legyen ez pl sony vegas stb) vagy akár a háttérkép (már úgy értem, hogy ha egyedi háttér van, az alapértelmezett nyílvánvalóan ugyanaz lenne).Melyik biztonságosabb? (pl adatvesztés szempontjából pl családi képek ilyenek stb) Tehát ebben az értelemben lennék kiváncsi a 2 közti különbségre?


(Egyiket se próbáltam/láttam még a folyamatát, pusztán kíváncsi avgyok.

2018. jan. 20. 19:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk bonyolultabb akár a saját win beállításaidat, akár a saját képeidet integrálni a telepítőbe - ha lehet egyáltalán tehát nálad a tükrözés jöhet csak szóba.
2018. jan. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!