Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudnék filmet kiírni?

Hogy tudnék filmet kiírni?

Figyelt kérdés
ma kaptam egy DVD irot és kaptam hozzá egy Nero Express 6. feltelepitettem a gépre de nem tudtam kiirni a filmet mert azt irta hogy nem kompatibilis meg nem is értem ezt az egész nero és film ki irás dolgot segitsetekmár mert már felidegesit hogy ilyen béna vagyok
2008. okt. 26. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nero 6 nekem sem vált be, feltelepítettem a Nero 8 változatát, azzal simán megy.
2008. okt. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Inkább ezzel tessék próbálkozni.

[link]


Egyszerű és nagyszerű

2008. okt. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a Burn azt hiszem csak 2 gigáig ír.

Nero 7-em van.

Itt Nero Expressbe dolgozok.

Avi filmnél -- Adat --> Adat CD vagy DVD adat (alemeztől függ

DVD filmnél -- Videók képek --> DVD-Videó fájlok


A Nero 6 -ot nem ismerem de szerintem abban is van nero Express

2008. okt. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ashampoo CD-DVD író programja nagyon jól kezelhető. Én Nérót használok 6-ost, nekem semmi problémám vele. Persze komplett Néró, nem csak az Express amit dvd írókhoz adnak...

Ezt az Ashampoo-t viszont azért szeretem, mert kicsi és gyorsan letölthető, telepíthető...pl másoknál kell írni gyorsan valamit és nincs író program.

[link]

2008. okt. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!