Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szaggatás asztalon ok nélkül,...

Szaggatás asztalon ok nélkül, jó és frissített, vírusmentes géppel?

Figyelt kérdés

Pár hete elég csúnyán beszaggat a gép úgy hogy semmi érdemi, különösebben erőforrás igényes programot nem futtatok. Böngésző 4 füllel (egy zene stream többi statikus), itunes, word, pdf, sajátgép, torrent ami 10kbps-el seedel, meg kaspersky. Ezek vannak megnyitva és időnként úgy beakad hogy az egér alig mozog a zene elkezd recsegni és szaggatni pár másodpercig aztán visszaáll normálra. Amióta megnyitottam a feladatkezelőt és figyelem a folyamatokat azóta úgy láttam akkor történik ez amikor a system felugrik 30-40% proci használatra.


Minden frissítve van, vírusirtó nem talált semmit, kb 2-3 hónapja lett telepítve a rendszer, bár megpakoltam rendesen azóta.


i7 7740x 4,77GHz

8GB RAM

GTX 970

Win10


2018. jan. 22. 18:37
 1/2 A kérdező kommentje:
ja meg az nvidia shadowplay képernyőrogzítőjét nem szoktam kikapcsolni, de az külön vinyóra rögzítene ha nem lenne épp tele. A rendszer ssd-n van. Hogy deríthetném ki miért akad be? Vagy hogy javíthatnám?
2018. jan. 22. 18:39
 2/2 anonim ***** válasza:

Minden driver rendesen fenn van? Nincs frissítés a videokártyához? Proci, videokártya hőmérséklete mekkora a beakadásokkor? Nem lett állítgatva bárminek a frekvenciája biosban/"tuningoló" programmal?


Ha semmi gond nincs, újratelepítés, az mindig megoldotta nekem az ilyen gondokat, ha nem a biosban volt húzva valami.

2018. jan. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!