Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy a LoL-ban...

LxlBialxl kérdése:

Nem tudom, hogy a LoL-ban hogyan kell úgymond billentyűparancsokat adni nem tudnátok leírni mégis milyen parancsok vannak? Lent leírom, hogy mégis miről bezélek

Figyelt kérdés
Mint pl,hogy távolodjanak el az adott championtól. Vagy ,hogy megadni azt,hogy épp életben vagyok-e meg mennyi pénzem van,meg ilyesmi.

2018. jan. 23. 16:20
 1/3 tabaki ***** válasza:

Fogalmam sincs, mert én LoL-t még csak közelről sem láttam. Ha mégis kíváncsi volnék rá, akkor megpróbálnám, mit ad ki a Google.

[link]

2018. jan. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Le kell nyomni az Altot vagy Ctrl-t nem tudom már melyiket és úgy klikkelni. pl a mana bárra ha nagyon kevesed van belőle és nincs kedved kírni hogy oom(out of mana), az életerőt, pénzt ritkábban szokták. Ugyanígy klikkelhetsz itemekre, wardra, spellekre h közöld mikor használhatod újra, vagy milyen képességeket szereztél eddig, pl ha supportként blue siden zoéval E-vel kezdesz, azt jelezheted az adcnek és akkor nem siet sehova.
2018. jan. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ping szóra keress rá.
2018. jan. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!