Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a különbség az XBOX, és a...

Mi a különbség az XBOX, és a Sony Playstation 4 között?

Figyelt kérdés
Én a gyakorlati részére vagyok kíváncsi. Vagyis a Hadver és az XBOX és a Sony Playstation 4, alap operációs rendszerére vagyok kíváncsi.

2018. febr. 5. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor most hardver vagy szoftver?
2018. febr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindkettőben AMD processzor és grafikus chip van, de vannak különbségek köztük. Az oprendszer értelemszerűen különböző van rajtuk.
2018. febr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1., Mind kettő. 2., A kérdésre válaszolj kérlek.
2018. febr. 5. 13:42
 4/11 anonim ***** válasza:

A játékokat szinte ugyanúgy viszi mindkét konzol, mindkettő 30FPS-re lockolva ha ez érdekel.

Én a Ps-t választanám, mivel a kontroller tölthető, az xbox meg elemes.. Engem ez eléggé zavarna, hogy addig nem játszhatok amíg el nem ugrok a boltba elemekért, meg ez nem is olyan költséghatékony. Számomra kényelmesebb is.

Software-ről nem tudom mit mondhatnék... Az egyik a microsoft, a másik a sony tulajdona. Szerintem egyik sem gyorsabb a másiknál, inkább csak design-ban térnek el egymástól.

2018. febr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az alap ps4 és alap xbox között a ps erősebb. Ps4em van, én ajánlom. Rendszere szerintem átláthatóbb, de ha van Windows 10 es géped akkor az xbox se lesz szokatlan. Ja elemekre vissza terve nagyon környezet szennyező hogy elemek millióit kell eldobalni használat után az xbox miatt és drágább is mint tölteni. Nagy különbség még az exkluzív játékok téren van, amihez kell még a Hardwer
2018. febr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Xbox One kontrollerhez nem muszáj elem. Lehet hozzá ilyen töltőt venni: [link]
2018. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A kérdésre elég nehéz válaszolni, mivel már midkettőből van 2 különböző változat is, sőt 3 is ha a Slim-eket is hozzá vesszük. Jelenleg Xbox One X-ben vagy PS4 Pro-ban érdemes gondolkodni szerintem. Mindkettő támogatja már a 4K-s felbontást is és a HDR-t. Ha a puszta számokat nézzük, akkor az Xbox One X valamivel erősebb, de a PS4 Pro is nagyon ott van teljesítményben. Mindkettőre vannak egyedi játékok, amik csak az adott rendszeren elérhetők. PS4-re hamarosan jön a God Of War, ami nem kis siker lesz az biztos. Xbox-ra meg a Forza széria, Halo, Gears of War a legsikeresebbek.
2018. febr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Csak a töltős dologhoz szólnék hozzá. Az Xbox kontrollerbe egyértelműen tölthető elemet érdemes venni. Remélem az csak valami rossz vicc, hogy többen úgy gondolják eldobható elemeket vesznek bele minden alkalommal. Egy jobb tölthető elem 1000 alkalommal is újratölthető.


A másik pedig, hogy kinek mi, de engem például a PS4 joya jobban idegestí, hogy pár óránként tölteni kell, a benne lévő olcsó és kis teljesítményű akku miatt, miközben az xboxba tehető tölthető elemek napokat kibírnak.

2018. febr. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Biztos, hogy nincs azzal a karral semmi baj? Nekem a rokkant ps3-am akkuja is bírja vagy 3 napot folyamatos használat mellett.
2018. febr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9 Nincsen semmi baj. Köztudott, hogy a PS4 joy nem bír túl sokat. Olcsó és kis teljesítményű akku van benne, az elején egy teljesen értelmetlen lightbar amit nem lehet kikapcsolni, a tetején tapipad és hangszóró aminek a játékok 99%ban semmi értelme. 3-5 órákat bír attól függően, hogy a fényt lejebb viszed (mint említettem kikapcsolni nem lehet, értelme meg nincs) és a vibrálás megy-e.


Ezzel szemben egy Xboxos joy egy Eneloop tölthető elemmel (tölthetőből én csak ezeket javaslom) amiből talán 5 ezer forint 4 db 24 - 30 órát is simán elmegy, rezgéssel, bedugott headsettel, mindennel.


Ez a baj a beépített akkuval, a gyár spórolni akar rajta ha már bele kell tennie és emiatt a legolcsóbbat használja. Sok rosszat lehet mondani az XB1re, de a kontroller vagy az akkuidő az pont a legjobb amit kapni lehet.

2018. febr. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!