Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ram csere laptopba? Többi lent

Ram csere laptopba? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok a helyzetem a következő ma cseréltem ramot a laptoba mint DDR3 eredetileg volt ebbe 4GB ram, De mikor szétt szedtem egy slotot találtam csak abba is csak egy 2GB-os volt és még is 4-t írt. Most akkor miért van az hogy még is hatot ír? Hol a másik 2GB? Elvileg 2x2GB ram van benne most kapott még egy 4GB-osat így 6 van benne ez hogy van most akkor? Válaszokat előre is köszönöm:)
2018. febr. 8. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Esetleg beforrasztva az alaplapba?

Esetleg máshol?

Esetleg írhatnál típust, hogy ne csak tippelgessünk?

2018. febr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
HP ProBook 6455b
2018. febr. 8. 09:25
 3/6 szántóvető ***** válasza:

nyilván van benne még egy foglalat és benne egy 2gigás modul.

"Hol a másik 2GB?"-benne,keresd meg.vannak youtube videók,az alapján meg kell tudnod találni.

2018. febr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát elméletileg egyhelyen kell hogy legyen de csak egy foglalat volt abba pedig egyszer 2Gb miközbe a gép 4-et írt
2018. febr. 8. 09:33
 5/6 CspCsj ***** válasza:

Ahogy írták vannak videók szétszedésről, például ha modellszám szerint keresel rá:

https://www.youtube.com/watch?v=aB8PtJyfQoA

A másik foglalat az alaplap túloldalán, a billentyűzet alatt van.

2018. febr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket :)
2018. febr. 27. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!