Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy darab pixel hiba jelent...

Egy darab pixel hiba jelent meg a 2k-s LG monitorom jobb alsó sarkán \ (, ez a hiba még beletartozik a garanciális feltételekbe és szervizelni fogják?

Figyelt kérdés
Kérdésem oka, hogy régebben gyártótól függően 2-3 db pixel hiba után volt csak javítás mert a gyártástechnológiához tartozó ISO ezt megengedi.

2018. febr. 10. 06:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy pixelhibát sehol sem javítanak. LG kb. ekkora felbontásnál 6 darabot enged. [link]
2018. febr. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
komolyan vicc ez a monitoripar.. egy éve egy philips 22"osat vettem annál meg egy folt jelent meg a közepén amit csak világos felületen látni... elküldtem erre visszaküldték, hogy nem jelentkezett a hiba.. komolyan felrugnám az összes gyártót meg a qurva isojukat.. nagyon fontos, hogy két óra próba után se biztos hogy nem jelenik meg pixel hiba..
2018. febr. 10. 17:53
 3/6 A kérdező kommentje:
az egyetlen válaszolónak üzenem, hogy felhívtam az LG-t és beszállíttatták a monitort a szervizükbe.. még jó, hogy nem hallgattam rád
2018. febr. 17. 08:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem a véleményemet mondtam, hanem a hivatalos szabályzatot linkeltem, szóval kár a hiszti.
2018. febr. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
bocs igazad volt! igazad volt! visszaküldték mondván, hogy kell még két pixelhiba... vicc
2018. márc. 4. 10:17
 6/6 A kérdező kommentje:
viszont azzal kiegészíteném, hogy 12 darabot enged 1 pixelhiba = 3 db alpixel így még kell kettő
2018. márc. 14. 05:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!