Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen számítógép házat...

Milyen számítógép házat vegyek max 15-20 ezerért?

Figyelt kérdés

Mini atx lapom van egy pici házban, aminek az oldala le van védve... Vezérelt a vga és a cpu(torony hűtő), ha játszom szinte maxon megy... Igaz hogy 60 fok felé nem megy semmi,de ha állítva van a ház, akkor 1-2 órán belül lekapcsol a vga meg így is, ha a hátán van akkor gondolom a szabad levegő áramlásának köszönhetoenn nem okoz ilyen problémát... Valami melegszik a zsúfolt környezet miatt.

Ezért vennék egy jóval nagyobb házat.

Max 15ezret akartam rakolteni, de kB 20-at raszanok. Amit néztem zalman z3 plus vagy zalman z9 neo

Z9 nél fekete vagy fehér?

Jelenleg van hang, de nem zavar. Fehérben nagyon tetszik, de ha nagyon karcolodik és látszik is akkor inkább fekete. Vélemény?

Esetlegesen más márka ami ugyanígy tágas, letisztult kivitel, lehet kevesebb minimum 3 ventilátor, de jobban megeri???

Egy írom van, egy hdd, egy ssd.. Több nem lesz, egy rx470 vga, Sztem egyhamar haromventis sem lesz...

Alaplap támogatja az usb3.-mat.

Ja és nem idetartozik, de vettem pasztát a cpura, de csekély mennyiség van a fecskendoben... Ez talán az a mennyiség ami kell rá? Eddig nagy tubus volt. köszönöm



2018. febr. 10. 08:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Zalmanok nem annyira jók.

A helyedben megnézném az NZXT Phantom 410-et. Konzolok szervizén most elég szépen leakciózták, egy húszasért a tiéd lehet, habár külsőre nem biztos, hogy bejön.


Illetve akár is szét lehet nézni. [link]

(Vigyázz, ODD hely nincs minden házban.)

2018. febr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!